Віктор Янукович виховує третього сина

09.09.2017

Віктор Янукович виховує третього сина

Утікач екс-президент України Віктор Янукович зайнятий батьківськими турботами.

 

Як стало відомо виданню «Країна» з джерел в оточенні Януковича, 67-річний Віктор Федорович виховує молодшого сина, якому зараз близько трьох років. Громадянська дружина Любов Полежай народила дитину в Росії у 2014 році.


Янукович

Виходить, що покинула жінка Україну після подій на Майдані, будучи вже при надії.

Нагадаємо, що в лютому цього року Віктор Федорович дав інтерв’ю газеті Der Spiegel, в якому розповів, що розлучився з дружиною Людмилою. Їхнє подружнє життя тривало близько 45 років. Також він підтвердив, що живе в неофіційному шлюбі з сестрою своєї колишньої кухарки – Любов’ю Полежай.

Однак пізніше головному редактору Der Spiegel прийшов відкритий лист від прес-служби колишнього українського президента, в якому говорилося, що твердження про розлучення є домислами і при публікації статті були допущені фактичні помилки.

Нагадаємо, що у Полежай (в дівоцтві Садикова) – є дочка Марія від першого шлюбу. Дівчинка разом з мамою жила в Межигір’ї, а потім поїхала в Ростов.

На момент проживання з Януковичем в Україні, Любов володіла салоном краси Crystal Spa і керувала благодійним фондом «Дорога майбутнього».

, , , переглядів: 1 101

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *