Як рівняни відзначють Міжнародний день обіймів?

21.01.2020

Як рівняни відзначють Міжнародний день обіймів?

21 січня святкуємо Міжнародний день обіймів!

Історія свята: Свято виникло в 70-х роках минулого століття. Зародилося в студентському середовищі західноєвропейської молоді. Саме цього дня хлопці та дівчата просто обнімали один одного – без жодного інтимного підґрунтя. За своєрідною легендою, під час дружніх обіймів люди обмінюються душевним теплом.

Тадиції святкування: Особливих традицій святкування у свята – не має. Проте на вулицях, а особливо в навчальних закладах 21 січня можна помітити безліч людей, що обіймаються. Однією з укорінених традицій свята виступає правило – обійматися можна з абсолютно незнайомими людьми, аби у них було відповідне бажання це зробити.

Про користь обіймів:

– нормалізують артеріальний тиск,
– покращують самопочуття завдяки виробленню окситоцину;
– попереджають серцеві захворювання, так як дотик до іншої людини знижує стрес;
– допомагають у боротьбі з фобіями.

 

Сайт “Маленькі рівняни” розпитав рівнян, як вони відзначають Міжнародний день обіймів.

Ольга Лірник, керівник БФ “Дарунок”.

“У мене кожен день – день обіймів! Адже в житті я маю тих, кому треба дарувати своє тепло щодня, не зважаючи на те, який день в календарі! Обіймайте рідних серцю людей, адже від цього у світі стає тепліше!”

Дмитро Любіченко, президент ФК “Вікінг”

“Прості та водночас дружні обійми сприяють гарному настрою! Здатні підбадьорити та налаштувати мій день на позитивні ноти”.

Тетяна Шумська, фрілансер.

“Користь від таких “обнімашок” буває досить істотна! Зазвичай у цей день я обіймаю своїх друзів та знайомих, відправляю особисті повідомлення”.

Олександр Шевчук, журналіст.


“Не святкую день обіймів. Взагалі, не дуже люблю обійматися, роблю це вкрай рідко”.

Ліана Диновська, правозахисниця.

“Для мене це – душевне і світле свято, що полягає у демонстрації певного доброзичливого ставлення до людей. Щодо мене – початок свята з моїми найріднішими, ми любимо обмінюватися обіймами. Далі продовжуємо відзначати в дитячій онкогематологіі. Це вже добра традиція дарувати свої обійми саме цим діткам. А ще у мого друга і компаньйона сьогодні народилася донечка, поїду і її теж обійму.”

Віталій Хоменко, волонтер.

“Особисто не святкую. А взагалі, психологи рекомендують вісім “обнімашок” вдень для покращення свого життя! Ми з дружиною вранці обнімаємо четверо своїх котів і після роботи теж. Так що свято “обнімашок” у нас кожного дня. 

Маріна Лук’янова, адвокат.

” У цей день – я обіймаю своїх дітей та маленьких онуків. Подумки – ВЕСЬ СВІТ, бо і тих і тих, люблю кожною клітиною своєї суті!”

Обійми люблять всі – і діти, і дорослі, і навіть тварини. Це не тільки дуже добре, але дуже корисне для здоров’я свято.
З Міжнародним днем обіймів вас рівняни!!!

, , , переглядів: 194


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *