Як швидко видалити запах бензину з одягу

Збір коштів на потреби армії України
07.12.2022

Як швидко видалити запах бензину з одягу

Через регулярне відключення електроенергії внаслідок масованих обстрілів критичної інфраструктури російськими окупантами багато українців почали користуватися генераторами і відразу зіткнулися з новою проблемою – плямами на одязі від бензину та неприємним запахом. theLime вирішив поділитися простими лайфхаками, за допомогою яких перевірених народних засобів можна позбутися такого “парфуму”.

запах бензину

Як позбутися запаху, якщо бензин потрапив на одяг?

1 спосіб – за допомогою соди

Запах бензину з одягу можна вивести звичайною харчовою содою. Для цього потрібно зробити содовий розчин: у склянці води розводимо 4 ст. л. соди. Суміш рівномірно розподіляємо по зоні забруднення за допомогою щітки або серветки та залишаємо приблизно на 40-60 хвилин. Після цього перемо одяг звичайним способом: з порошком чи кондиціонером, у машинці або вручну.

2 спосіб – за допомогою кавової гущі

Щоб нейтралізувати неприємний запах бензину, наносимо на пляму кавову гущу. Залишаємо в такому вигляді на декілька годин, перш ніж випрати одяг.

3 спосіб – за допомогою господарського мила

Перед пранням потрібно обробити плями від бензину господарським милом. Найкраще придбати господарське мило, в якому міститься ланолін. Після цього перемо речі, як завжди.

4 спосіб – за допомогою оцту

Хімічні властивості оцтової кислоти руйнують сполуки бензину, видаляючи залишковий запах. Розводимо оцет з водою в рівних пропорціях, переливаємо в ємність з пульверизатором та обробляємо забруднення. Потім перемо одяг або просто чекаємо, поки річ висохне на свіжому повітрі.

Джерело: https://apostrophe.ua/

, , , , , переглядів: 147

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *