Як вітають та що бажають рівняни у День Народження міста

25.08.2019

Як вітають та що бажають рівняни у День Народження міста

“Сьогодні особливе свято всіх, у кого в серці наше місто займає особливе місце, тому бажаємо найкращому куточку на землі процвітати, рости та розвиватися! А його мешканцям бути щасливими, коханими та успішними у своїй справі!”- Соня та Ріна Берук.
“Привіт наші любі Рівняни!!! Сьогоді надзвичайно святковий та радісний день для усіх мешканців нашого міста. Місто, котре має мешканців з великими серцями . Ми хочемо привітати вас з прекрасними святковими вихідними і уклінно подякувати що наше місто завжди об’єднується та відгукується на потреби Даринки, адже важливо знати що ми не самі , що поруч нас дуже багато рівнян, яким не байдужі проблеми діток . Сьогодні ми на лікарняному та подумки з вами : Прогулюємось нашим чарівним Бродвеєм з фонтанами, ласуємо морозивом біля кованих скульптур та йдемо на медичний пікнік в парк Шевченка. Я справді щаслива мешкати поруч з вами, бо дома завжди найкраще. Своїм добром ви робите наше місто не лише комфортним, а й улюбленим місцем на землі. Зі святом! ” – Даринка та Олена Тоюнда.

” Вітаю з Днем міста, Рівне! Усіх, хто тут народився і виріс, можливо переїхав і залишився назавжди у цьому чудовому місті, місті – з особливим колоритом, традиціями і славною історією.
Мені дуже хочеться, щоб наше місто з кожним роком розквітало і ставало гарнішим, щоб ми ставали добрішими і милосерднішими один до одного, щоб нас ніколи ніщо не роз’єднувало. А наше спільне свято -день народження міста Рівне, завжди єднало нас і гуртувало в одну велику родину!
Нехай Господь благословляє наше місто, Ваші оселі та родини а нам усім дарує мир , спокій та порозуміння!”- Аліна Козакевич.

“Щиро вітаємо усіх рівнян з Днем міста!!! Бажаємо, кожному мешканецю жити у достатку, будувати та розвивати наше рідне місто. Бути щасливими та створювати свою власну історію у місті, яке на цілій планеті є найулюбленішим містом! Ну, і звичайно Перемог! ” – футбольна команда “Вікінг”.

“Переконана, що у такому чудовому місті, кожен почуває себе частиною великої родини! Нехай кожен рівнянин почуває себе комфортно, миру , добробуту, злагода, взаємноі поваги та довіри! З Днем народження, рідне місто! Щастя всім рівнянам!”- Ліана Диновська. 

“Дорогі рівняни! Я, як фотограф, який у цьому маленькому, але затишному міссті зробила багато цікавих і творчих фотопроектів, хочу привітати вас з Днем міста Рівне! Йдучи вулицями міста можна зустріти друга, якого давно не бачив і вже й не сподівався… Тут можна зайти на такі вулички про, які і не підозрював зійшовши лише трішки з маршруту!Це місто відкривається мені по-новому все життя! Бережіть його, дбайте про нього, любіть його людей, і тоді це буде взаємно! З великою повагою і любов’ю до вас ваш фотограф – Інна Романюк”. 

, , , , , переглядів: 402


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *