Як виростити генія

Збір коштів на потреби армії України
30.09.2022

Як виростити генія

Відомий факт — щоб домогтися великого успіху в будь-якій області, важливо не просто володіти здібностями, а й працювати над собою. Це щоденна праця, і навіть дорослій людині не завжди просто впорядкувати своє життя, що вже говорити про дітей. Проте правильний підхід до виховання і розвитку дитини можуть допомогти виховати якщо не вундеркінда, то дитину, яка буде процвітати в більшості сфер діяльності. Дотримуючись порад психологів, ми зібрали топ щоденних звичок, які варто освоїти.

Як виростити генія

Ніякого жорсткого контролю

Звичайно, батьки не повинні залишати дитину наодинці зі шкільною програмою, особливо в початковій школі, проте батькам необхідно тримати себе в руках, коли мова заходить про контроль. Багатьом мамам і татам так хочеться, щоб дитина була швидка, вища, сильніша, що малюка починають буквально дресирувати. Ідеально, якщо ви разом з дитиною складете власний розклад справ на тиждень, якого і ви, і ваш школяр буде дотримуватися щоденно весь навчальний тиждень. Таким чином дитина зможе стати ефективніше і доб’ється куди більших результатів.

Чіткий режим харчування

Однак не думайте, що режим необхідний в навчанні. Важливо виробити звичку вчасно приступати до сніданку, обіду і вечері. Причому раціон дитини повинен бути максимально різноманітним і насиченим, щоб більшу частину будівельного матеріалу для організму ваша дитина отримувала саме з їжею, а не добавками. Крім того, педіатри рекомендують налягати на рибу та овочі, які містять максимальну кількість корисних елементів для роботи мозку. Зробіть своїм ритуалом полуденок або перекус свіжими овочами або фруктами. Така смачна звичка буде неймовірно корисна для формування майбутнього маленького генія.

Читання кожен день

Ще один прекрасний ритуал, який варто зробити щоденним — читання. При цьому психологи наполягають, що книга повинна бути цікава дитині, не потрібно нав’язувати свої інтереси в сфері літератури, адже ваша мета прищепити корисну звичку, яка буде доставляти ще й задоволення. Починати читати малюкові вголос можна з раннього віку, тим самим привчаючи його до самостійного читання і любові до книг і навчальних матеріалів.

Говорити якомога більше

Як би зайняті ви не були, завжди знаходьте хоча б пів години на день на те, щоб обговорити з дитиною все, що сталося з нею за день. Суть в тому, щоб допомогти дитині максимально розвинути мовний центр. Крім іншого дитина вчиться висловлювати свої думки без страху осуду, працює над мімікою і жестами, в майбутньому дітям, які звикли до розгорнутих діалогів, набагато простіше налагоджувати контакти і доносити важливу інформацію до будь-якого слухача.

Джерело: https://ukr.media/

, , , переглядів: 117

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *