Як зігрітися у холодній квартирі

Збір коштів на потреби армії України
06.12.2022

Як зігрітися у холодній квартирі

Сонце дедалі менше тішить нас своїм теплом, за вікном уже зимно, а опалення немає? У таку пору хочеться тільки сидіти вдома й пити гарячий чай.

Ми розповімо тобі прості способи, як зігрітися у холодній квартирі чи будинку.

тепло

Більше рухайся

Зігрітися у холодній квартирі допоможуть руханка та заняття спортом. Коли ми не рухаємося, тіло охолоджується. 10–15 хв активностей розігріють м’язи та сприятимуть твоїй фізичній формі.

Теплий одяг

Насамперед треба подбати про своє тіло — правильно одягнутися. Щоб зігрітися у холодному помешканні, дотримуйся правила багатошаровості й одягай кілька речей. Наприклад: білизну, термобілизну, штани, светр, халат. Не забувай також про шкарпетки.

Речі мають бути теплими, з натуральних матеріалів. Також треба вкриватися пледом чи ковдрою.

Килими

Так, бабусині килими цієї зими можуть стати у пригоді. Вони зменшують втрату тепла, а ноги не мерзнутимуть від холодної підлоги.

Килим краще постелити у тій кімнаті, де проводиш найбільше часу. Якщо немає старого килима, це гарна нагода купити новий сучасний елемент інтер’єру. Але не забувай регулярно прибирати, щоб пил з килима не нашкодив здоров’ю.

Гарячі напої

Усі ми любимо пити гарячий чай зимовими вечорами й дивитися фільми. Щоб зігрітися, можна пити каву чи какао, але напої обов’язково мають бути гарячими. А пар із чайника під час кипіння підвищує температуру повітря в кімнаті.

Грілка

Цей лайфхак ще з часів наших мам та бабусь. Треба набрати у грілку або пластикову пляшку гарячу або теплу воду. Замотати це в рушник та покласти у ліжко. Так можна нагріти холодну постіль та себе.

Утеплити помешкання

Найголовніше — підготувати оселю до зими. Треба утеплити вікна та балкон і подбати про збільшення тепловіддачі батарей.

Джерело: https://vikna.tv/

, , , переглядів: 177

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *