Як зробити грілку своїми руками

Збір коштів на потреби армії України
03.12.2022

Як зробити грілку своїми руками

Через масовані ракетні удари рф по Україні з’являються перебої зі світлом та опаленням. Тому українці змушені пристосовуватися до нових реалій та шукати альтернативні джерела енергії та тепла. У статті поділимося, як із крупи та шматочка тканини виготовити грілку.

Як зробити грілку своїми руками

Візьміть: бавовняні шкарпетки чи шматок старої тканини, гречку, рис чи будь-яку іншу крупу, сушені трави або квіти (наприклад, лаванду) – можна додати за бажанням для створення розслаблюючого аромату.

Як зробити грілку

Робимо викрійку для самої грілки і для чохла, якщо використовуємо тканину. Для цього вирізаємо потрібні частини і зшиваємо їх між собою, залишивши отвір для наповнювача. Або ж використовуємо звичайну шкарпетку, тоді викрійку робити не доведеться.

Засипаємо всередину крупу та трави, залишаючи при цьому достатньо місця вгорі, щоб мати змогу закрити отвір. Зашиваємо отвір чи міцно зв’язуємо його мотузкою.

Далі наш мішечок із наповнювачем відправляємо до мікрохвильовки на 2-3 хвилини – в залежності від потужності пристрою. Обережно дістаємо нашу грілку та використовуємо. Її можна покласти під ковдру, щоб довше зберігала тепло, або ж гріти нею руки – тоді грілка охолоне значно швидше.

Коли потрібно, повторно відправляємо домашній “обігрівач” у мікрохвильовку на кілька хвилин, після чого дістаємо та знову використовуємо.

Як довго така грілка буде зберігати тепло?

Грілка з підручних матеріалів повинна зберігати тепло приблизно 20-30 хвилин.

Крім того, якщо є можливість підігріти воду, можна використовувати пляшки. Таким чином українці обігрівають маленьких дітей.

Джерело: https://apostrophe.ua/03

, , переглядів: 194

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *