Які генератори можна ставити на балконі

Збір коштів на потреби армії України
05.12.2022

Які генератори можна ставити на балконі

Часті і часом тривалі відключення світла через російські ракетні удари по енергосистемі України призвели до масового використання генераторів. Це вже викликало подорожчання бензину, але наслідки можуть бути і набагато гіршими, тому важливо дотримуватися техніки безпеки під час їх використання.

інверторні генератори

Купувати генератор варто лише в ліцензованих точках продажу. Використовувати у квартирах міських багатоповерхівок дуже небезпечно. Це можна робити тільки на відкритому повітрі, причому на відстані не менше шести метрів від вікон, дверей та гаражів.

Якщо на генератор потрапить вода, або він перегріється, він може загрожувати здоров’ю та життю. У разі потрапляння води, торкнувшись мокрого генератора та приладів, підключених до нього, можна отримати удар струмом. У разі перегріву є ризик пожежі, якщо не дати охолонути генератору перед заправкою паливом.

Крім того, генератор під час роботи виділяє токсичний газ. Щоб не вчадіти, разом із ним краще купити і детектор газу.

Однак, як розповіли виданню в одному з інтернет-магазинів з продажу електрогенераторів на умовах анонімності, іноді генератори встановлюють на балконах міських квартир. Щоправда, на щастя, такі випадки – рідкість.

Для цього можна використовувати виключно інверторні генератори, які є повністю закритим приладом з правильною синусоїдою. Правильна синусоїда важлива для збереження електроприладів із пусковим моментом (холодильники, пральні машини).

У той же час, інверторних генераторів в Україні у продажу зараз немає, у кращому разі вони з’являться на початку грудня. Однак у великих торгових мережах, за даними сайтів, купити їх ще можна, ціни коливаються в діапазоні 20-40 тисяч гривень.

Джерело: https://apostrophe.ua/

, , , , , переглядів: 343

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *