Яким буде ЗНО для вчителів Рівненщини

Збір коштів на потреби армії України
27.08.2019

Яким буде ЗНО для вчителів Рівненщини

Незалежне тестування для вчителів Рівненщини відбудеться 31 жовтня 2019 року. 

100 завдань, на виконання яких буде відведено 180 хвилин.

Тест незалежного оцінювання міститиме завдання однієї форми, що матимуть чотири варіанти відповіді. Він складатиметься із завдань з планування та організації освітнього процесу, забезпечення і підтримки навчання, виховання і розвитку учнів, а також із завдань зі створення освітнього середовища.

Кожне завдання тесту оцінюватиметься у 0 або 1 бал в залежності від наданої відповіді, відповідно, максимальна кількість балів за виконання усього тесту дорівнюватиме 100 балам.

Майже 900 вчителів приймуть участь у незалежному тестуванні. Як відомо півсотні серед них із Рівненщини. Це пілотна версія сертифікації, участь у якій добровільно братимуть вчителі початкової школи. Але вже через три роки сертифікація буде обов’язковою, проходитимуть абсолютно усі викладачі з різних навчальних дисциплін.

Освітяни, які пройдуть тестування та отримають сертифікат, отримуватимуть щомісячну доплату в розмірі 20% посадового окладу пропорційно обсягу педагогічного навантаження упродовж трьох років чинності сертифіката.

Рівняни підтримують таку ініціативу та наголошують про те, що було б добре запровадити незалежне тестування не лише для вчителів шкіл, а й для решти викладачів та керівників вищих навчальних закладів.

, , , , , , , , , переглядів: 879

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *