Юні рівненчани вибороли срібло у Чемпіонаті України

16.03.2017

У Жмеринці Вінницької області відбувся Чемпіонат України (Західна зона) з греко-римської боротьби серед юнаків 2002-2003р.н.

Близько 180 спортсменів збірних команд Вінницької, Тернопільської, Львівської, Закарпатської, Волинської, Івано-Франківської та Рівненської областей з’їхались, щоб визначити найсильніших.

греко -римська боротьба

Максим Українець  із Костопільщини став бронзовим призером Чемпіонату України (західна зона) з греко-римської боротьби.

Призове місце нашому спортсмену не далася легко.. Максим боровся в 4 поєдинках з яких в 3 здобув перемогу. Він поступився лише спортсмену з Вінниці.

Також на цих змаганнях за перемогу боролося ще четверо спортсменів із костопільського клубу “Базальтова скеля”

У підсумку Антон Оліфер (с. Мирне) здобув 5 місце. Дмитро Ковальчук (с.Мирне) зупинився на 11 місці. Владислав Радіо (с. Мидськ) посів 15 місце.

У поєдинках рівненчани вибороли почесне 2-е місце, поступившись вінничанам, а замкнули трійку закарпатці.

Фінальна частина змагань відбудеться 5-7 квітня в м.Берегово(Закарпатська обл.). Цей турнір є відбірковим на чемпіонат Європи який відбудеться в травні місяці.

За інформацією:  управління освіти і науки Рівненської ОДА