Юні рівнянки – переможниці у спортивній гімнастиці

16.11.2017

З 6 по 10 листопада у Кропивницькому відбувся Чемпіонат України з спортивної гімнастики серед юніорок, участь у якому брали 21 команда ДЮСШ та СДЮСШОР. Перемогу у загальнокомандному заліку здобули гімнастки ДЮСШ № 1 міста Рівного (директор Баль Людмила Олександрівна).

З 6 по 10 листопада у Кропивницькому відбувся Чемпіонат України з спортивної гімнастики серед юніорок

Як розповів Володимир Мурін, головний спеціаліст відділу з питань фізичної культури та спорту управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації, за підсумками командних змагань у багатоборстві серед ДЮСШ рівненська команда у складі Тетяни Мокляк, Данієли Батрони, Анни Фідрі, Дарини Прозапас вибороли перше загальнокомандне місце.

В особистому заліку за програмою кандидатів у майстри спорту Тетяна Мокляк виборола друге місце у багатоборстві та друге місце у фінальних змаганнях на вільних вправах.

В особистому заліку за програмою 1 розряду Данієла Батрона виборола перше місце у багатоборстві.

В особистому заліку за програмою Майстрів спорту в багатоборстві Христина Кулаківська виконала необхідний норматив для присвоєння спортивного звання «Майстер спорту України».

Тренують рівненську команду Довмат Оксана Іванівна та Сливінська Олена Володимирівна.

Джерело: ogo.ua