З Днем Народження, Рівне!

25.08.2019

З Днем Народження, Рівне!

Рівне – рідне, любе місто. В твоїй історії є радісні та трагічні сторінки. Не раз на тебе любе місто нападали вороги. Але ні кому не вдавалося знищити! Працьовиті руки рівнян відбудовували знищене.

Місто Рівне розросталось, і нині воно перетворилося у адміністративно-економічний центр Рівненської області, що входить до складу незалежної України.

Першi поселення на територiї сучасного мiста з’явилися дуже давно. Зокрема, тут виявлено залишки поселень первiсної людини-кроманьйонця, заснованi понад 15 тисячолiть тому. З назвою міста пов’язано кілька гарних легенд. Перша згадка про Рівне була датована у 1283 році. Рівне було одним з населених пунктів у складі Галицько – Волинського князівства. Рівне тричі ставало столицею України.

За всі ці роки рідне місто бачило багато різних очей, руйнувань та перемог. Місто Рівне має ким пишатися адже у місті народилися талановиті, відомі рівняни. Радіє місто й успіхам та досягненням відважних людей. Підтримує воїнів у зоні АТО. Турбується за новонароджених рівнян. Парки, музеї, галереї, бібліотеки і це ще не все, що є у нашому місті. Один з кращих Зоопарків на всю Україну. Драмтеатр в якому кожен з нас може перенестися у будь – яку епоху. Рівне – компактне, креативне. Місто, що постійно розвивається.  А найголовніше місто Рівне любить – ТЕБЕ!

Зі святом вас любі рівняни!

, , , , переглядів: 424


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *