Жахлива правда про інтернати: як живуть малюки

Збір коштів на потреби армії України
10.07.2019

Жахлива правда про інтернати: як живуть малюки

Ні для кого не секрет, що в дитбудики та інтернати діти потрапляють не від солодкого життя. Рівненська Благодійна організація Дарунок опублікувала розповідь про те, як вони бачать життя в дитбудинках:

 • Такі пости не назбирують багато лайків і мало хто дочитує їх до кінця. Проте, ми дуже сподіваємось на ваше чуйне сердечко.

  Дитбудинок – це тюрма для тих, хто ще нічого не зробив. Тут ви не поспите довше, не поїсте більше і мама не подмухає вам на ранку. Тут ви навчитесь відстоювати своє, але свого у вас буде дуже мало.

  У вашій групі буде зо двадцять дітей, де свої проблеми вам доведеться вирішувати без маминої з татом підтримки. Зо двадцять дітей, двадцять горшків, двадцять ліжок…

  Буде ваша, в кращому випадку чуйна, вихователька, няня і лікар. До вас час від часу будуть приходити тьоті і дяді, які будуть думати, що те, що вони принесли прямо таки врятує вам життя. Хтось буде плакати, хтось сахатиметься, коли ви кликатимете їх мама чи тато, носитиме на руках і цілуватиме годинки зо дві. Комусь взагалі байдуже.

  Але маленькими ви будете думати, що це нормально. Не мати батьків або нормальних батьків і жити в дитбудинку , це як мати поганий зір і не знати, що люди бачать і живуть по – іншому. Тож дай Боже, щоб ви так і думали поки маленькі, а далі вас забирали в хороші сім’ї.

  Реквізити
  5169330516489900
  Благодійна організація Дарунок
  Ясинчук Марія Віталіївна

  До теми:

  Сьогодні Іванки могло і не бути: допоможіть маленькій рівнянці почати ходити

  Маленькі рівняни Вікторія і Владислав так хочуть, аби їх обіймала мама

  Врятуйте дитину: маленькій Лізі терміново потрібна допомога

, , , , переглядів: 1 239

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *