Жіноча доля: рівнянка Ліана Диновська

30.06.2018

Жіноча доля: рівнянка Ліана Диновська

Багато жінок щодня проходять складний шлях від образ чоловіка до болю. Шкода, але нині такі випадки – не рідкість. Буває, що в таких ситуаціях жінка ламається, падає духом, зневажає своє життя, втрачає любов своїх дітей.
Сьогодні хочеться розповісти про одну жіночу долю. Вона – жінка, яка не зломилася і з кожним днем радіє життю.
Знайомтеся – рівнянка Ліана Диновська. Ліана відома у Рівному як громадська активістка та правозахисниця. А ще вона – жінка, яка не байдужа до чужого горя.

В свій час Ліана долала свій біль на самоті. Самотужки ростила четверо діток. А це не легкий шлях для самотньої жінки, а тим паче у наші часи. Ліана завжди радісна, усміхнена жінка, яка радіє кожній хвилині. Попри життєві труднощі, вона не зламалася, не здалася і не впала. А просто йшла до мети.

Це гарний приклад того, якою має бути успішна жінка. Серце Ліани завжди відкрите для інших, вона не байдужа до чужого болю… Саме тому багато років жінка консультує та захищає інтереси звичайних людей, які зіткнулися із несправедливістю чиновників, суддів, міліції. Ліана розділяє біль онкохворих діток та намагається допомогти кожній дитині.
„Завжди розуміла, що сльозами і відчаєм жодному горю не допоможеш! Я не звикла свій біль, ділити з іншими, проте, не дивлячись ні нащо, моє серце завжди було відкритим для інших! Виховуючи самостійно 4 дітей, часто наверталися сльози, адже поруч не було чоловічого плеча і підтримки, яку потребує кожна жінка! Утім, всі складні ситуації я сприймаю не «чому?», а «навіщо?» Ніколи не можна замикатися у собі, бути з проблемами на одинці, адже це прямий шлях до депресій і безнадійності. Як правило- сильні люди діють в той час, як слабкі себе шкодують. Саме проблеми роблять людину досвідченішою і загартовують характер. Кожна людина має яскраво проживати своє життя, з користю для інших. Щастя обов`язково знаходить тих, хто всі життєві негаразди вчиться сприймати з внутрішньою вдячністю і посмішкою! Життя часто дарує сюрпризи саме тоді, коли не очікуєш!”, – ділиться роздумами Ліана Диновська.

Ліана на разі щаслива мама і кохана жінка. Успішна людина, яка зуміла подолати усі негаразди свого життя.

Жінка, яка не боїться перемагати проблеми. Жінка, яка заслуговує поваги і може стати прикладом для багатьох!

є

, , , , , переглядів: 5 803

Один коментар
  1. Олексій Юрець 23.07.2019 at 02:26 Відповіcти

    Прикро бачити як керівник юридичного відділу в МГО, сімейний радник в Міністерстві юстиції України, жителька м. Рівне ЛІАНА ДИНОВСЬКА власним прикладом нехтує усіма нормами та принципами адвокатської етики і поводить себе як “БАЗАРНА БАБА” збираючи плітки і постить їх у соцмережах. Зганьбити можна кожну людину, але завжди діяти потрібно у рамках закону, який дана особа швидше всього не вивчала у ВУЗі “Україна”. Соромно за таких сімейних адвокатів, які нищать долі дітей.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *