Змішану форму навчання пропонують ввести вишам на період карантину

23.02.2021

Змішану форму навчання пропонують ввести вишам на період карантину

Міністерство освіти і науки рекомендує вищим навчальним закладам розглянути можливість змішаної форми навчання з 24 лютого, коли на всій території України установлено «жовтий» рівень епіднебезпеки.

Про це йдеться в повідомленні пресслужби міністерства, передають Українські Новини.

«З метою ефективної і безпечної організації освітнього процесу з 24 лютого Міністерство освіти і науки рекомендує закладам професійної предвищої і вищої освіти самостійно визначати форму організації освітнього процесу, при цьому враховувати рівень епідемічної небезпеки і віддавати перевагу змішаній формі навчання. У разі встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки регіону відвідування закладів здобувачами освіти заборонено. Також в листі йдеться про дотримання чинного карантину і рекомендацій щодо протиепідемічних заходів для навчальних закладів та гуртожитків», – йдеться в ньому.

Згідно з листом міністерства, проведення очних лекцій у великих групах (потоках) студентів можна вважати масовим освітнім заходом, тому заповненість аудиторій повинна становити не більше 50% місць.

У разі переходу на очне навчання рекомендується надавати можливість претендентам, які перебувають на самоізоляції, виконувати індивідуальний навчальний план з використанням дистанційних технологій.

, , переглядів: 74

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *