Лікарі від Бога – у кого рекомендують народжувати рівнянки

20.01.2017

Лікарі від Бога – у кого рекомендують народжувати рівнянки

 1. Публікація “У кого краще народжувати: поради рівнянок”  викликала жваве обговорення у соціальних мережах та на нашому сайті. Все більше рівнянок хотіли висловити свої думки з цього питання. Тому пропонуємо другу частину рекомендацій лікарів, які надають рівнянки.
  Анастасія

  Бойко Світлана Антонівна – лікар від Бога.Повністю участвує в пологах разом з акушеркою,завжди поряд,і до самого кінця.Вдячна їй за її працю!!!!!

 2. Я народжувала у Голуб Ольги Іванівни в 2012 році, дуже задоволена. Рекомендую

 3.  Таня

  Муравська Світлана Іванівна- дякуючи ій і іі професіоналізму маю своє маленьке Сонечко!

 4.  алла

  Дякуємо за рекламу лікарів!)))

 5. Наталя

  Муравська Світлана Іванівна!!! Обожнюю її?

 6. Юля

  Якщо зважусь на третю дитину то народжуватиму тільки в Муравської С.І.
  Вона врятувала не лише мого сина а й мене.

 7.  Анастасія

  Муравська Світлана Іванівна!!! Після пологів лор і стоматолог набагато страшніші, ніж народження дитини)) акушерка Світлана Анаталівна і Муравська Світлана Іванівна в тандемі це запорука того, що народжувати зовсім не страшно, не боляче і з позитивом!

 8.  Інна

  Муравська Світлана Іванівна – це лікар її Бог і чуйна людина, я її теж обожнюю, якщо дасть Бог ще дитинку, то тільки до неї !!!

 9.  Олена

  Завдякі С. І. Муравській і в нашій сім’ї зявилось двоє діток!! Безмежно вдячна їй, як лікарю і як жінці!!!

 10.  Альона

  +++++за Муравську. Лікар від Бога. Живе своєю роботою

 11.  Настя

  Нічого погано сказати по Світлану Іванівну сказати не можу,але перша дитина яку я народила має діагноз ДЦП.І я не одна така, побувавши на реабілітації де лікуються такі дітки.В більшості лікарів є не тільки позитивні роди але й такі непередбачувані як у мене.І повірте таких вирадків не по одному і не по два.Я домовлялася і як кожна мати хотіла радіти першому слову дитини,першому кроку.Правильно ми мовчимо бо нам не хочеться згадувати той страшний день для нас.

 12.  Зоряна

  Підтримую усіх хто народжував у Муравської Світлани Іванівни та акушерки Світлани Анатоліївни.Процес пологів приніс радість і позитив,бо не відчуваєш болі і в голову не приходить ні одна дурна думка.Дякую цим майстрам свого діла,допомогли з’явитись на світ моїй донечці у листопаді 2016р.

 13.  Олена

  Доброго дня, я сама народжувала своїх двох діток не в Рівному, але була партнером на пологах у своєї куми. Лікар, який приймав був С. Лічнер. Негативого нічого не можу сказати, була налагоджена робота з акушеркою та медсестрами, все пройшло добре. Є свої недоліки в роботі працівників пологового, але в процесі народжування все норм.

 14.  тeтяна

  С. Лічнeр, народжувала нe я, а жінка брата. Я особисто відвозила породіллю в пeринатальний, на початку пeрeймів подзвонили (домовлялися з ним )-сказав іхати, він під ідe… Після того трубки нe брав, і на дзвінкі нe відповідав, ми пeрeживали тому, що дитина була дужe вeлика 4800. Алe чудом нам попався дужe хороший лікар -Артур, шкода по-батькові нe памятаю. Нeхай йому Бог пошлe всe найкращe, тому, що вeсь процeс пройшов профeсійно і щиро, з турботою. Дякую!

 15.  Оксана

  Першу дитинку народжувала не домовляючись ні з ким. Тоді черговим лікарем була Муравська С.І. Відношення причудове. Все пройшло добре. Звичайно ж за другою я теж прийшла до неї , вже як завідуючої відділенням. Лікар прекрасний.

 16.  Маша

  Олег Юрьевич врач от бога иду к нему за третьим сыном, Он на связи и днем и ночью… Информацию дает более чем достаточно, приятный и очень деликатный ,с индивидуальным подходом каждой пациентки, много подруг и знакомых к нему ходят. Большое ему спасибо за все что он от меня терпет и за мальчишек моих .

 17.  Тетяна К

  Тільки Муравська С.І!!!!Живе не тільки своєю роботою, а й на роботі! Двійко моїх малят з’явилося на світ при професійній участі Світлани Іванівни-хорошого відповідального спеціаліста та чуйної людини.Рекомендую!!!

 18.  Наталя

  Народжувала дiток у Энiкеэвоi
  Вiкторii Миколаiвни.Першу доню народжувала природньо,а двiйнята з’явились на свiт шляхом кесарського розтину.Вiкторiя Миколвна дуже вiдповiдальна i уважна,пологи пройшли швидко,без ускланень.Доречi,на збереженнi я була два мiсяцi пiд наглядом Энiкеевоi.

, , , , переглядів: 8 120

Останні новини від OGO.ua


Кількість коментарів: 21
 1. Олена Клімович 20.01.2017 at 12:04 Відповіcти

  Бойко Світлана Антонівна це Лікар вищоі категоріі!!! Вдячна ій за своіх двійняток!!!

 2. Єнікеєва хороший лікар, але як на мене , невиправдано дорогий. І взагалі таке враження що всі народжують у Муравської. Я народжувала своіх у Липного Віталія Михайловича у 2013 та 2016 році, лежала у нього у відділенні на збереженні обидва рази, все пройшло чудово обидва рази, без всяких родових нюансів! Це позитивна , хороша людина, пологи веде разом з акушером, а не стоїть і гладить по голівці, як розповідали про Єнікеєву!!! Раджу всім!

 3. Я народжувала двох синочків у Олега Юрійовича Мельничук,задоволена його роботою. Хороший лікар

  • Мельничук О.Ю.-чудовий лікар.На зв’язку і в день і вночі.Родила в нього двох донечок.Дякую О.Ю

 4. Я народжувала тьрох діток у різних лікарів. Хочу зазначити, що Корень хороший спеціаліст, дуже допоміг в пологах. І дуже побається, івсім раджу старшу акушерку Степчину Світлану Ярославівну!!!!!!У кого вона була присутня на пологах дуже задоволені!!!

 5. На мою думку, найкращий лікар…Лічнер ! Щиро вдячна йому. Дуже проблематично протікала майже вся вагітність. Шанси виносити і народити здорову дитину були мізерні. Під час пологів втрачала свідомість. Без зайвого пафосу скажу, робота С. І. Лічнера…..це чудо! Він дійсно, лікар від Бога! Спеціаліст високого рівня, врівноважений, поміркований і толерантний лікар.

 6. Муравська Світлана Іванівна! Це не просто лікар, а й прекрасний психолог!!! Наша сім’я дуже їй вдячна!! У 2015 році з’явився наш “принц”,як вона його назвала, адже родився у неділю!!!

 7. Качурець Надія Петрівна лікар від бога))) невідходила від мене з самого початку подогів)))) як надумаемо друге то тільки до Неї)))))))

 8. Качурець Надія Петрівна Лікар від бога))))

 9. Гаценко Інна Володимирівна! Хай дасть Бог їй здоров^ячка! Лікар- від Бога. Це був 2005 рік. Пологи дуже тяжкі, але все в нормі. Дякую ще раз!!!!

 10. Двох менших народжувала у Муравської Світлани Іванівни. Пречудовий лікар. Спогади лише позитивні. І порадить, і підтримає. Звертаюсь до неї і просто на консультацію.

 11. Мені робила кесарів розтин Єнікеєва В. М. Все пройшло швидко, рофесійно та якісно. Маю чудового хлопчика. Дякую В. М.

 12. Бузаш Артур Володимирович. Прийняв на світ 3 мої синочки. За першим, висидів біля мене 18 годин, з постійним наглядом(1999р), за другим, малюк був дуууже великим, народився, пологи складні але природні, на наступний день прийшла акушерка і сказала, що якби не лікар, то не відомо що було б зі мною і малюком(2003р), а за третім( 2011р), втрата свідомості під час самого процесу народження, відкачав, малюк гарний, здоровинький, зараз бігає робить збитки)))) Так що РЕКОМЕНДУЮ. А вам, Артур Володимирович, величезне дякую))) і додам, постійний нагляд під час вагітності, я не відвідувала лікаря за графіком, за що регулярно отримувала ” на горіхи” в телефонній розмові з лікарем, тому що він телефонував, контролював, не в залежності від того чи я відмітилась на консультації чи ні)

 13. Муравська Світлана Іванівна-професіонал своєї справи і прекрасна людина.

 14. А я народжувала у Хоружої Неллі Миколаївної. Пологи пройшли дуже легко, але потім були деякі нюанси через які я пробула у перинатальному тиждень, і Н.М. від мене невідходила навіть у суботу та неділю. дуже вдячна їй.

 15. я народжувала у Лічнера.все добре.мені зробили кесарський розтин.якщоб він моментально не зреагував,були б жахливі наслідки.дуже йому вдячні за нашого синочка і моє здоров”я.

 16. Напишіть, будь ласка, номeр тeлeфону до Муравськоі С. І.

 17. Не рекомендую народжувати у Муравської. Через неї дитинка моєї сестри повний інвалід, навіть їсть через зонд. Обходьте цього лікаря десятою дорогою. Те, що вона вихваляє і сюсюкає ще нічого не значить

 18. Мій відгук попереджувальний.Перебувала на обліку і народжувала у Погребняк В.В.Всю вагітність вона запевняла мене,що є хорошим спеціалістом,гроші не головне.Нажаль довірилася.Після пологів минуло 2 роки.Через гіпоксію і травми у дитини постійні процедури і лікування.Врешті у дитини вирок: Органічне ураження нервової системи,ЗМР,гіперактивність.Внаслідок знущань під час пологів лікаря Погребняк, у мене такі наслідки:Опущення матки,випадіння задньої стінки вагіни,ректоцеле,стресове нетримання сечі,ендометріоз,страшенні болі внизу живота і попереку. На жаль лікування лише рекоструктивна операція.Не довіряйте лікарям в Перинатальному Центрі,кругом КРУГОВА ПОРУКА.Робіть УЗД дослідження в різних незалежних центрах,робіть копії всіх записів в обмінній картці,консультуйтеся в різних лікарів,можливо й в Україні,щодо способу родорозрішення.Погребняк байдуже, що буде з вами і вашою дитиною.Байдужість і халатність призвела до жахливих наслідків,яка покалічила все життя.Бажаю зустріти чуйних і професійних лікарів і ніколи не потрапляти в лапи до такого горе-спеціаліста! Сподіваюсь ця інформація врятує комусь життя і здоров’я.

 19. Народжували в Муравської С. І. Ми довго чекали дитинку, планували, ходили на огляди. Все йшло добре. Але через свою халатність та “зірковість” дитина ледь вижила в пологах. Нічого доброго на даний час в нас немає. Не раджу її як лікаря, “зазвізділась”, думає що все може, а аналізи та перестороги, то вже не про неї. Пологи у неї поставлені на потік, уваги до пацієнтів немає… Обходьте стороною. Ще що вражає, що після пологів, коли всі знали що все погано, вистачає наглості вихвалятись і запевняти який вона молодець. А дитина інвалід та невідомо скільки проживе. Життя багатьох родин шкереберть, а їм це статистика і 0 співчуття. Якби ви знали, як це бачити як вашу дитинку реанімують як вона синя і не дихає….

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *