2 листопада Артем’єв день

02.11.2018

2 листопада Артем’єв день

День ангела з давніх давен вважалося днем іменин. Коли батьки вибирають ім’я своїй дитині, то зазвичай називали дитину ім’ям святого в день якого народилася дитина, або близьким до того дня. Тим самим надавали сильного ангела – охоронця та захисника на все життя. В День Ангела або День Іменин потрібно сходити до церкви з молитвою та запалити свічку, святому чиє ім’я ви носите.
2 листопада День Ангела святкують – Артем, Мотрона.
У цей день православна церква згадує святого великомученика Артемія Антіохійського.
За переказами Артемій служив воєначальником при Костянтині Великому. Був дуже старанним, тому правителі дали йому посаду намісника Єгипту. А після приходу імператора Юліана Відступника і початку гоніння християн, Артемій став критикувати дії нового імператора. Тому його заарештували і катували. Але він все витримав і не зрікся своєї віри. В результаті його обезголовили. Знахарі вважали, що в цей день найкраще лікувати різні шлункові захворювання. Молитися до святого Артема.Вважвють, що Господь дав силу Артемію чути молитви хворих і допомагати їм.
Артем з давньогрецької означає “здоровий”. Артем товариський, веселий, має свою думку та завдатки лідера. Великих висот досягає коли працює на себе.
Називають 2 листопада ще “Артем’єв день”.

переглядів: 152

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *