А чи чули у Рівному, що сьогодні День Шефа?

16.10.2018

А чи чули у Рівному, що сьогодні День Шефа?

 

Сьогодні святкують професійне свято керівника, директора або керуючого менеджера, або ще як його називають День Боса! Саме 16 жовтня в різних країнах світу відзначають День Боса. У 1958 році Патриція Хароскі, яка працювала секретарем в компанії State Farm Insurance Company, запропонувала заснувати нове свято, присвячене вшануванню улюбленого керівника. У 1962 році її бажання стало реальністю.

Традицію відзначати День Боса підтримали й інші країни, свято поширилося по всьому світу. Сьогодні воно широко популярне в США, Канаді, Європі, Австралії і Південній Африці та в Україні.
Коли ми стаємо дорослими один з наших обов’язків знайти роботу. І кожен з нас тоді знайомиться вперше  зі своїм Босом або простими словами Керівником. Для когось з нас ці люди є жорсткими, комусь навіть злими, сердитими. А є керівники, які турбуються про своїх підлеглих. А хтось з нас і є саме тим керівником!

Насправді бути керівником – це дуже відповідально, адже вміти керувати – це задача не з легких. Будь – який порядок у робочому процесі саме залежить від керівника. Не варто забувати і про те, що керівник будь-якого рангу – професія, яка вимагає 100% віддачі навіть у вихідні дні. Професія у якій потрібно бути сміливим та рішучим  професія, яка вимагає крок за кроком певних зусиль, відповідальності та організації у роботі. Щоб саме вам було комфортно працювати у цьому колективі, на цій роботі. Та й самі ми, підлеглі, як правило, йдемо саме до нашого керівника вирішувати низку питань з приводу роботи, або особистого. Тому людина, яка займає посаду нашого Боса заслуговує поваги, навіть тільки тому, що покладає на себе тягар постійних турбот і переживань. Від його рішень залежить не тільки він сам, але в першу чергу успіх справи, якою він займається, успіх його підлеглих, успіх підприємства або фірми.

– Насправді бути керівником, то є велика відповідальність. Ти звалюєш на себе майже усі обов’язки. І такого дня, як вихідний в твоєму календарі не існує. Від тебе вимагають іноді навіть більшого ніж ти можеш. Я вчився на своїх помилках. Адже знайти гарний, злагоджений колектив насправді зараз дуже важко. Багато гарних, досвідчених працівників змушені їхати закордон.” розповідає Олександр Сапальчук власник столярного цеху з Рівненської області.

Керівник,  то така професія якою ти живеш завжди маєш бути по – переду. Чути та розуміти своїх підлеглих, якісно виконувати свої обов’язки. Керівник повинен мати здатність домінувати, бути впевненим у тому, що він робить.А ще він має бути надійним.

Вітаємо усіх Босів України з Днем Боса. І нехай у вас, як кажуть: “усе зростеться!”

переглядів: 121

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *