А, ви чули про собаку Лабрадудль?

13.07.2018

А, ви чули про собаку Лабрадудль?

 

Австралійський Лабрадудль(Labradoodle) –  це виведена порода собаки у 1989 році . Ще цю породу собаки ви можете знати як- Коббердог. Австралієць Уеллі Конрон звів лабрадора- ретрівера та пуделя. Таким чином він хотів вивести нову породу собак – поводирів для сліпих людей, які страждають на алергію.

У Лабрадудлів шерсть, яка не викликає алергії. По висоті вони можуть бути теж різними. Розрізняють три види росту: мініатюрна, середня та стандартна. Мають кудряву шерсть різного кольору наприклад шоколаду, серебристого або кремового, білого та  кольору какао. Має мисивний корпус, широкий череп а мордочка квадратна. Темні, великі очі. Вуха звісають. Хвіст зазвичай не купірують. Собака має гарну атлетичну форму.
Мають гарний та ніжний характер. Гарно вивчає команди та є слухняним другом. Любить багато гуляти. Собака повністю позбавлена агресії. Це собака, яка обожнює дітей і не дивно адже сама як дитина. Бо ж дуже любить гратися з дітками.

Життя собаки породи Лабрадудль може досягати 13-15 років. Гарно товаришує й з іншими улюбленцями дому. Ціна такого витвору природи як Лабрадудль може сягати і 3000 доларів.

Лабрадудль це любов на все життя. Вірний член вашої родини.

переглядів: 375

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *