Аліменти! Тепер офіційно із заборонами та примусом!

Збір коштів на потреби армії України
23.11.2017

Часто сплата аліментів на утримання своєї ж дитини, стає непосильним тягарем для одного з батьків. Тож закони, які регулюють це питання часто “підкореговують”, а то й кардинально змінюють. Що нового потрібно знати українцям?

аліменти по-новому

Через помсту чоловіки часто не дають колишнім дружинам дозволу на поїздки дітей за кордон. У новому законопроекті передбачено, що якщо батько не платить аліментів, то його дозвіл не потрібний.

Це буде діяти для тих, хто понад півроку не платив аліменти. І заборону накладе не суд, як нині, а просто виконавча служба. Окрім того, виконавці можуть забрати права на автомобіль, винятки хіба для тих, хто заробляє на машині. А ще порушникам заборонять навіть полювати, повідомляє “Народна Правда” із посиланням fakty.ictv.ua.

Про тих, хто бідкається, що платити аліменти ні з чого, бо немає роботи – теж подбали. Їх відправлятимуть на примусові громадські роботи.

Обурені змінами деякі адвокати. Кажуть, без суду не можна вирішувати такі питання. Адже ще не довівши провини, людину карають.

До того ж нині в законопроекті заборона на виїзд прописана нечітко, тож не пропустити за кордон можуть будь-якого боржника, навіть через штраф за парковку. У Мінюсті визнають, документ не досконалий, але обіцяють, якщо в першому читанні його ухвалять, усе підправлять.

 

Джерело: narodna-pravda.ua

 

переглядів: 2 336

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *