Cтрижки для хлопчиків: тенденції 2017

30.03.2017

Cтрижки для хлопчиків: тенденції 2017

Дитячі стрижки для хлопчиків можна удосконалити різними способами. Які дитячі зачіски для хлопчиків популярні сьогодні покажемо у цьому матеріаліі з прикладами фото

Популярні дитячі стрижки у хлопчиків зазвичай виконуються на коротке волосся, щоб максимально знизити незручність від волосся і зробити голову максимально гігієнічною і зручною в укладанні. Короткі дитячі стрижки можна урізноманітнити машинкою, виділити окремі пасма, підстригти смужки, зробити волосся різної довжини для додання текстури та багато іншого.

Іншими популярними стрижками для дитини є аналогічні чоловічі стрижки, наприклад напівбокс, бокс, гаврош.

При напівбоксі волосся на скронях і потилиці коротке, ніж на маківці і лобі.

дитячі стрижки

стрижка напівбокс

Якщо напівбокс підстригти і отримати короткі пасма, то вийде бокс.

дитячі стрижки

Стрижка бокс

А зачіску гаврош відрізняють короткі пасма з боків і довгі в центрі, які можна укладати, зачісуючи вгору і набік. Така зачіска підійде і малюкам, і для дитини середнього віку.

дитячі стрижки

стрижка гаврош

Зачіска шапочка для дитини не така популярна, але має милу назву і призначена для приборкання довгого волосся.

дитячі стрижки

стрижка шапочка

Популярними зачісками для хлопчиків є стрижки в стилі кежуал, що дуже підходить для малюків.

дитячі стрижки

ситрижка кежуал

Для хлопчиків із середніми по довжині волоссям можна запропонувати боб, яка вкрай проста у виконанні і укладанні. І навіть відростивши волосся, боб буде виглядати дуже привабливо. Якщо ваша дитина у віці 10 років, йому підійде класичне каре, але постарайтеся зробити його з коротшим чубчиком

Поради при виборі стрижки

Пам’ятайте, що стрижка для хлопчика повинна бути схожа на чоловічі стрижки, так як від цього дитина відчуває себе справжнім чоловіком. Радьтеся з дитиною при виборі зачіски і враховуйте його настрій і характер. Так, активному хлопчикові не підійде довге волосся з чубчиком, що вимагає ретельного догляду і підтримки його в хорошому стані. Зате йому ідеально підійдуть максимально коротке волосся з підкресленими фігурними лініями, поголені машинкою.

Подивіться разом з дитиною кількаваріантів зачісок , щоб визначити яка подобається йому. Враховуйте стрижку також відповідно до рис характеру хлопчика і його форми голови. Тоді правильно підібрана стрижка і зачіска буде прикрашати маленького чоловіка. Дитячі стрижки несильно відрізняються від чоловічих, але пам’ятайте, що волосся дитини м’якше і складніше тримає форму. Для правильної їх укладання подивіться кілька відео.

І ще декілька модних варіантів зачісок для хлопчиків:

дитячі стрижки

дитячі стрижки

дитячі стрижки

дитячі стрижки

дитячі стрижки

Джерело: mamatato.com, фото з інтернету

переглядів: 10 921

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *