День Незалежності у Рівному: програма заходів

20.08.2018

День Незалежності у Рівному: програма заходів

24 серпня 2018 ми святкуємо День Незалежності. А у Рівному обіцяють, що це свято буде неймовірно класним! У Рівне на День Незалежності запрошено багато закордонних гостей. До нас приїдуть творчі колективи з Литви, Туреччини, Індії та звичайно України. В кінці вечора на Майдані Незалежності розважатиме гурт з Білорусії “SHUMA”. Також фольк – гурти виступатимуть на бульварі Незалежності, Лебединці. До дня Незалежності України на алеї за кінопалацом “Україна” традиційно відбуватиметься виставка – ярмарок товарів народно – ужиткового мистецтва.  У День Незалежності пройде забіг у вишиванках “Rivne Patriotric Run 2018”.  Всі бажаючі рівняни та гості міста мають можливість спробувати свої сили. Також рівнян та гостей міста запрошують на спідвей. 24.08.2018 – Міжнародна Ліга Спідвею “SPEEDWAY FRIENDSHIP CUP”, 2й етап за участю команд з Чехії, Словаччини, Угорщини та України.

У День Незалежності України, відбудеться акція “Синхронна всесвітня молитва за Україну”, в рамках якої українці по всьому світу в сотнях церков одночасно виконають молитву за свою країну. За задумкою 24 серпня рівно о 18:00 за київським часом українці зі всієї України та світу об’єднаються, одночасно виконавши духовний гімн України “Боже, Великий Єдиний” композитора Миколи Лисенка. Участь у проекті в Україні братимуть церковні хори, професійні та аматорські колективи та всі бажаючі, хто долучиться до виконання. Початок молитви в Україні припаде на 18.00 вечора. 24 серпня 2018 запрошує до себе парк ім. Тараса Шевченка, де будуть звучати композиції світової класики у виконанні українських і закордонних музикантів.

Отже, Рівне – День Незалежності має бути гарним, веселим, спортивним. Насичений різними заходами та розвагими. Доречі міський голова Володимир Хомко запрошує усіх рівнян та гостей міста 24 серпня 2018 прийти на Майдан Незалежності і заспівати разом гімн України.

переглядів: 397

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *