Дитячий майданчик на Рівненщині обійдеться у 400 тисяч гривень

10.05.2017

Дитячий майданчик на Рівненщині обійдеться у 400 тисяч гривень

В  Острозі із міського бюджету виділили ще 190 тис. грн на «Веселий дворик» – майданчик з тренажерами та дитячими атракціями, який знаходиться між пр. Незалежності та вул. Павлюка.

Більша частина цієї суми (120 тис. грн) піде на облаштування пішохідної доріжки, яка з’єднує вул. Павлюка з центральною вулицею міста.

Депутатів обурила така сума, адже на майданчик вже було потрачено понад 100 тис. грн. Загальна сума, у яку обійдеться цей майданчик для міста становитиме близько 400 тис. грн.

«Ми вже витратили 117 тис. на облаштування самого майданчика. Ці кошти пішли на придбання обладнання (тренажерів). Планування території, облаштування дренажу, який зроблений дуже якісно, вже установлені тренажери. Залишилося лише покласти асфальт на баскетбольному майданчику, завезти пісок та покласти декілька квадратів бруківки на вході до майданчика. В120 тис, які підуть на облаштування доріжки входить установка поручня і ремонт доріжки зі з’їздом для людей з обмеженими можливостями» – розповів начальник управління містобудування, архітектури Сергій Кирилюк.

На черговому засіданні Острозької міської ради, 28 квітня, депутати виділили потрібну суму для закінчення облаштування «Веселого дворика»

 

За інформацією http://ostrog.rayon.in.ua
переглядів: 810

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *