Дочка відомого Косміаді Надія Косміаді відсвяткувала свої 95!

30.12.2018

Дочка відомого Косміаді Надія Косміаді відсвяткувала свої 95!

 

29 грудня Надія Георгіївна Косміаді відсвяткувала свої 95 років. Надія – дочка відомого художника і неперевершеного вчителя малювання Георгія Косміаді. Георгій Косміаді був не лише художником, а й архітектором, актором-режисером-декоратором і вчителем-новатором. Жінка, яка все життя прожила у Німеччині, покинула все і повернулася на Україну, у рідне місто Рівне. У місто свого дитинства, у місто де творив її батько Георгій Петрович. Косміаді мріяв, аби його картини та творчий доробок учнів залишилися в Україні. Донька художника повернула Рівному та всій Україні увесь творчий спадок свого батька.

Георгій Косміаді потрапив у Рівне в роки Першої світової війни та прожив найкращі роки свого життя. Одружився з етнічною німкенею Фрідою-Бріґіттою Герман. Художник проживав з родиною по вул. Круча 3 (тепер не існує, а будинок знесли) аж до еміграції в Німеччину. Тут у Рівному народилися їхні діти.

Після свого повернення Надія Георгіївна створила музей батька-художника.

В Арт – майстерні Георгія Косміаді, у день народження Надії Георгіївни було дуже людно. З квітами та подарунками приходили вітати іменниницю. Вітали сім’ї, колективи, делегації та люди, які її люблять.
Ми теж приєднуємося до привітань. Бажаємо здоров’я, гарного настрою та Божого благословіння!

 

переглядів: 147

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *