ФОТО – Як у храмі Рівного відзначають Різдво Христове

25.12.2018

ФОТО – Як у храмі Рівного відзначають Різдво Христове

Закінчився різдвяний піст – Адвент, час в якому ми очікували на прихід маленького Ісуса.
24 грудня родини збираються за столом коли на небі з’являється перша зірка. На столі запалюють свічку та кладуть розстелене сіно, на згадку про народження Ісуса, оплатки. Так розпочинається Свята Вечеря. Зі Святого Письма читаємо опис про народження Божого Сина. Возносяться молитви до Господа за наші родини, за мир у всьому світі, молитва, що лине з нашого серця. Усі бажають один одному радості, віри та любові у серці з Господом.

Урочиста літургія відбулася цієї ночі о 00:00 у костелі святих Апостолів Петра і Павла, що у Рівному. Голоси хористів співали наче ангели, які сповістили радісну звістку про народження Ісуса Христа. Настоятель Римо-католицької парафії св. Петра і Павла Владислав Чайка привітав мешканців Рівного зі святом. Також побажав усім віри в те, що Господь веде нашу історію. Духа Святого, щоб ми радісно входили в ці свята та з надією на виконання планів Божих і сповнення наших надій, які маємо в серці. Костел прикрашений ялинками  та різдвяним  вертепом на дворі. Панує атмосфера Різдва.
25 грудня в Україні державний вихідний. Усі католики Рівного та світу святкують Різдво Христове – народження Ісуса Христа, Господа Нашого і Спасителя. Відзначається католицьке Різдво Христове.
Різдво Христове – час коли ми народжуємося разом з Ісусом. Час коли можемо почати новий шлях. І з Господом та маленьким Ісусом у серці з Вірою крокувати шляхом життя!
Христос Народився! Славімо Його!


Щиро запрошуємо до Римо- католицької Парафії св.Петра і Павла та Божого Милосердя у м. Рівне, вул. Соборна 213 та Святого Йоанна Апостола на вулиці Гагаріна.

переглядів: 385

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *