Гарна новина: хлопчик який отримав жахливі опіки почувається краще

25.02.2017

Гарна новина: хлопчик який отримав жахливі опіки почувається краще

Редакція сайту публікувала інформацію про хлопчика Артема Допоможіть врятувати життя маленькому мешканцю Рівненщини. Після публікації ми отримали багато звернень від небайдужих людей які цікавляться долею дитини та бажають допомогти родині.

хворий хлопчик Артем

З телефонної розмови з завідувачем опікового центру Рівненської обласної клінічної лікарні – Олегом Олеговичем Кириком:

“Стан дитини стабільний, почувається дитина вже краще. Проте, має багато глибоких опіків тому потребує продовження лікування.

Після публікацій у пресі до хлопчика навідувалося багато людей, які всіляко допомагали. Наразі в медикаментах потреби немає. В лікарні дитина усім забезпечена. Але родина малюка втратила житло, тому матеріальна допомога думаю буде не зайвою”

Також, редакція мала телефонну розмову з родичкою цієї сім’ї Анною, яка повідомила:

“Потреби у речах зараз немає, люди надіслали багато одягу та взуття”

Нагадаємо, хлопчику Артему 1 рік і 2 місяці. Його родину спіткав ряд бід. 8 лютого через замикання електрики, згорів будинок. Родина змогла врятуватись. Але на цьому нещастя не скінчились. Через кілька днів  маленький Артем вилив на себе щойно кип’ячену воду. Мама, згадуючи рецепти народної медицини, помазала йому опіки олією, через що рани стали ще глибші. Нині він прооперований та перебуває в обласній лікарні. У Артема є 3-річний братик Давид, а мама знову вагітна.

Номер картки мами для перерахунку коштів на лікування: 5167490056725246 ” Ощадбанк”,  +380689361711 Осійчук Наталія Петрівна.

 

переглядів: 1 994


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *