Гриневич пропонує звільняти вчителів-сепаратистів

15.05.2017

Гриневич пропонує звільняти вчителів-сепаратистів

Міністр освіти України Лілія Гриневич заявляє, що наразі бракує законодавчих підстав для звільнення вчителя, якщо той проводить антидержавницьку політику на своїх уроках.
В ефірі Радіо Свобода лілія Гриневич сказала, що розраховує на додаткові роз’яснення щодо цього від Міністерства юстиції.
«По-перше, мають бути докази, що ця людина дійсно це говорила. Має бути, наприклад, аудіозапис. Ясно, що тоді ми можемо звернутися до СБУ. Але мій план взагалі такий: я звернулася до Мін’юсту за роз’ясненням, чи можемо ми, наприклад, зробити чіткий перелік обов’язків кожного вчителя, незалежно від предметів, і в одному з цих обов’язків чітко визначити, що вчитель може проводити тільки державницьку політику, яка не суперечить Конституції України. І якщо вчитель починає агітувати за «Новоросію», то це означає, що він веде діяльність, яка суперечить державницьким засадам і Конституції України», зазначила Лілія Гриневич.
Українські ЗМІ неодноразово повідомляли про випадки поширення у школах деякими вчителями антидержавницьких поглядів. Один з останніх таких випадків зафіксований на Одещині.

Джерело: http://www.radiosvoboda.org

переглядів: 556

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *