Історія Тунелю кохання на Рівненщині

09.07.2018

Історія Тунелю кохання на Рівненщині

 

На Рівненщині є файна місцина -Тунель кохання. Куди їдуть закохані пари, гості міста та й усі хто хоче познайомитися з мистецтвом самої природи.

А,чи знаєте ви історію?

Зелений тунель знаходиться між селами Клевань та Оржів Рівненської області.

Історія цього місця розпочинається з часів СРСР. Загадковий тунель у відстань сім кілометрів утворений в наслідок руху потягів. Зєднував Клевань та секретну військову базу яка була побудована і захована в лісі.Ціллю було маскування руху потягів. Дерева та чагарники були посадженні так близько до колій щоб не можливо було побачити потягу.

Нині Тунель кохання тримає свою арочну форму завдяки промисловому потягу, який проїжджає по ньому, що належить Оржевському деревообробному комбінату, розташованому в селі Оржів. Цей потяг проїжджає через Тунель кохання кілька разів на день.

Багато сомотніх які відвідують Тунель кохання загадують бажання, щоб знайти свою половинку. А пари які вже знайшли половинку просять вічного кохання. Краса та чарівність цієї місцини захоплює не одне покоління відвідувачів. Важко втриматися, щоб не загадати бажання, бо мабуть все ж таки є той чарівник який чарує у Тунелі кохання.

 Сьогодні Тунель кохання є популярним місцем відомим на всю Україну. Тут проводять масу фотосесій. Доречі Японці навіть зняли там фільм про кохання. Запрошуємо і вас переконатися у чарівності цієї місцевості. А раптом і ви знайдете свою любов по той бік колії?

 

переглядів: 180

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *