Кіносеанси для відвідувачів з немовлятами

Збір коштів на потреби армії України
26.02.2017

Кіносеанси для відвідувачів з немовлятами

Після народження немовляти звичний ритм життя матусі зазнає змін. Особливо це стосується дозвілля. І справа навіть не втому, що максимум часу спрямовано на взаємодію з дитинчам, а і не менш важливим є те, що мало спеціалізованих мість для відпочинку пристосованих до особливих потреб мами та дитини.

кіносеанси для немовлят

Осторонь цієї проблеми вирішив не стояти київський кінотеатр «Жовтень». І вже з 15 березня проводитиме так звані “тихі” сеанси, спеціально для мам з немовлятами.

Фільми показуватимуть у великому залі на 400 місць. Особливість полягатиме в тому, що у залі буде приглушене світло, тихіший звук, а основна родзинка – зручності для мам і дітей. Заплановано у розпорядження матусь 2 пеленатори, мікрохвильовки для підігріву їжі. Більше того, перед сценою влаштують дитячу зону – постелять великий килим, встановлять манежі для маленьких, щоб там були іграшки.

Наразі керівництво обдумує чи мають це бути сеанси без чоловіків, адже мами, які годують груддю, у такому випадку, можуть почуватись незручно. Чи це мають бути сеанси для обох батьків

Фільми на перегляд обиратиме актив мам, але лише з тих, що йдуть у кінотеатрі, до того ж про обраний фільм керівництво “Жовтня” проситиме повідомляти за 2 тижні до перегляду.

Згодом про “тихі сеанси” повідомлятимуть на сайті “Жовтня” та новому сайті “Жовтень-friends”, який запустять незабаром.

Джерело: life.pravda.com.ua

переглядів: 960

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *