Коли рівненським мамам чекати на “бебі-бокси”

13.09.2018

Коли рівненським мамам чекати на “бебі-бокси”

Ну, ось як завжди все добро від держави пожирає обіцянка. Вже 1 вересня 2018 у Рівному та по всій Україні мали з’явитися “бебі -бокси”. Такий пакунок малюка офіційно мали дарувати тим, хто народився вже з 1 вересня цього року. Натомість мамочки міського пологового та перинатального центру м.Рівного пишуть бланки – заяви на отримання такого цінного подарунку від держави та встають у чергу на подарунок. Такий подарунок планували дарувати усім новонародженим при виписці з полового. А через певний час були внесені зміни. Тобто усі новонароджені з вересня цього року отримають бебі-бокси” впродовж 30 днів від народження малюка.

А все тому, що таких обіцяних пакунків у пологових будинках немає. Місцеві посадовці навіть не знають, коли їх можна очікувати. Бо договір на постачання пакунків досі не підписано. І ситуація така – по всій Україні.

Бланки – заяви доречі щасливі мами пишуть в органи соцзахисту за місцем прописки. Фішка полягає ще й у тому, що цю заяву пише лише мама, із власноручним підписом. А от чоловік чи рідні жінки можуть звернутися у соцзахист тільки у тому випадку, якщо стан жінки після пологів важкий. Цікаво й те, що коли надійдуть “вітання від держави в область, працівники соцзахисту мають рознести їх по домівках заявницям. Обіцяють, що “бебі- бокси” мають з’явитися до кінця вересня по всій Україні. До речі Рівненщина отримала 21,2 млн грн. з розрахунку, що до кінця року в області народиться близько 4 тис. малюків.

До бебі -боксу” входитимуть речі, які потрібні для малюка зокрема: пелюшки, ковдрочки, підгузки, одяг, термометри, гігієнічні засоби для мами та немовля, пустушка, матрац. Як обіцяли, пакунок малюка міститиме речей на близько 5 тис. грн.

переглядів: 328

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *