Коли тобі за 30: роздуми рівнянки

Збір коштів на потреби армії України
20.07.2018

Коли тобі за 30: роздуми рівнянки

 

Ти жінка, яка досягла віку за тридцять. Ти дивишся в дзеркало і розумієш, що ти потребуеш певних змін. Додаткового догляду за шкірою обличчя, свого тіла. Ти починаєш помічати маленькі зморшки. Твій організм починає тебе підводити, змінюється гормональний фон. Іноді здається, що ти дуже стомлена, дратівлива, а тіло зовсім тебе не чує. Ти починаєш переосмислювати життя. Шукати стежки до вірного шляху. Задаватися питанням: Що далі?

Перше, що ти повинна зрозуміти: Ти – Прекрасна у будь-якому віці. І взагалі забудь, що вік для тебе існує. Після 30-ти ти повинна більш уважно слідкувати за собою.

Використовувати мінімум косметики. “Бійцівський make up” для жінки за 30 є не актуальним. В 20 ми могли собі це дозволити і це було круто. Віддавайте перевагу більш натуральним відтінкам косметики. Користуйтеся якісною косметикою. Адже у 30 років шкіра починає в’янути, втрачати пружність, лицеві м’язи починають слабнути. Підбери крем для свого типу шкіри. Маски, які насичують вологою твою шкіру та скраб. Час від часу відвідуй косметолога. Це не завадить робити хоча б раз на місяць, але це залежить від типу твоєї шкіри. Обов’язково підбери собі вправи для м’язів. Щовечора після зняття макіяжу роби зарядку обличчя. Також, не завадить щоранку протирати лице кубиками льоду.

В 30-ти річному віці дієтологи рекомендують звернути увагу жінці на продукти, в яких є фолієва кислота. Фолієва кислота – сприяє швидкій регенерації клітин, тому краще будуть рости нігті і волосся, а шкіра стане більш пружною. Періодично відвідувати гінеколога та мамолога. Обов’язково зробити УЗД в області грудей. Адже з роками наші груди теж потребують догляду.

Зверни увагу на щитоподібну залозу в період після 30 вона теж потребує особливої уваги. Також для гарної, сяючої шкіри, гарного настрою потрібен здоровий сон. Здоровий сон має тривати у цьому віці більше шести годин, а краще усі вісім. Розплануй свій час так, щоб твій сон був запорукою здоров’я.  Ще – спортзал принесе тобі масу задоволення та гарне фізичне тіло. Відвідуй басейн або сауну. Можливо заняття йоги для тебе буде саме те, що ти потребуєш.

Також після 30 років жінка може відчувати гостру душевну кризу. Хочеться певних змін та досягнень. Приходить переосмислення життя, його цінність. Хочеш реалізувати себе у професійному встановленні, або як дружина і мати. Ти вже повинна навчитися тверезо оцінювати себе, знати свої слабкі та сильні сторони. Перетвори свої слабкості у свої досягнення.

 

Маєш знайти свою улюблену справу, знайти себе. У віці 30 років абсурдно чогось боятися просто вcтань і зроби, як ти цього бажаєш. Не забувай і про маленькі авантюри, які піднімуть тобі настрій. І на кінець – будь позитивною. Живи в гармонії з собою. Гарний настрій це запорука кожної жінки у будь — якому віці.

Коли жінці виповниться тридцять, перше, що вона починає забувати, це свій вік; а в сорок він уже зовсім стирається з її пам’яті “.

Нінон де Ланкло

 

, , , , , , , переглядів: 1 812

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *