Маленька Улянка з Рівного просить допомоги

29.01.2019

Маленька Улянка з Рівного просить допомоги

Майже 50 тисяч гривень на складну операцію потребує маленька Улянка з Березнівщини. Коли дитини досягне 6 місяців, їй необхідно зробити дороговартісну операцію по заміні частини кістки черепа на штучні пластини. Кошти необхідні для придбання двох пластин та спеціальних шурупів, якими пластини будуть кріпитися до кісток черепа. Про це повідомляє координатор Мар’яна Рева на своїй сторінці у ФБ.

Коли дівчинці виповнилось місяць, батьки помітили, що оченята дитини розвиваються не однаково. Батьки звернулися до лікарів. У дівчинки виявили складну вроджену ваду – зрощення кісток черепа. Потрібна операція, адже час може принести страшні наслідки. Відставання в розвитку, епілепсія, так як мозок Улянки не зможе повноцінно розвиватися ось, що чекає на дитину у майбутньому. Родина коштів на операцію не має. Батьки дівчинки просять вашої допомоги рівняни. Улянці майже 4 місяці, залишається не так багато часу, щоб зібрати кошти та зробити таку необхідну операцію. Операція дуже складна, її планують проводити на початку квітня дитячі нейрохірурги з Рівного та Луцька.

Контактні дані:

Мар`яна Рева (координатор) – (098) 45-26-916

Реквізити для надання допомоги:
КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762
(корпоративна карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)
Призначення платежу – добровільна пожертва для Захарчук Уляни

ПРИВАТБАНК
БФ «Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26007054713460
КБ «ПриватБанк»
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва для Захарчук Уляни

 

переглядів: 55

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *