На Рівненщині відкрили ще один інклюзивно- ресурсний центр

10.10.2018

На Рівненщині відкрили ще один інклюзивно- ресурсний центр

Ще один інклюзивно-ресурсний центр запрацював у місті Дубно. Знаходиться центр у приміщенні районного відділу освіти та має 3 окремі кабінети і зал для очікування. Заклад забезпечений мультимедійною і комп’ютерною технікою, дитячими меблями, дидактичними та наочними матеріалами.Де, дітки з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років мають можливість отримувати корекційно-розвиткові послуги та комплексну психолого-педагогічного оцінку розвитку.

Також в інклюзивно- ресурсному центрі працює система відеонагляду. Завдяки відеонагляду батьки діток мають змогу спостерігати, як займаються та проходять заняття у центрі.
Перший інклюзивно- ресурсний центр в області було відкрито у серпні, засновником якого є Дубенська міська рада. Засновником другого інклюзивно-ресурсного центру є Дубенська районна рада.

Взагалі  місто Дубно є справжніми активістами у впроваджені інклюзивної освіти. Місто Дубно одне з перших міст, яке підтримало ініціативу у створенні ІРЦ.
Як зазначила Ольга Ладюк (заступник начальника управління освіти і науки РОДА), цього року на Рівненщині заплановано відкрити 23 таких центрів, а впродовж наступного ще 10.

переглядів: 208

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *