Нова онлайн послуга в медичних закладах Рівного

05.09.2018

Нова онлайн послуга в медичних закладах Рівного

Місто Рівне – один з лідерів, по кількості підписаних декларації зі своїм сімейним лікарем. А тепер рівняни можуть отримати ще нову онлайн послугу.

Завдячуючи інтернету, рівняни можуть записатися на прийом до лікаря не виходячи з дому.  Як це зробити:

  • має бути звичайно інтернет

  • у пошуку задаємо знайти мого сімейного лікаря

  • шукаємо за прізвищем та ініціалами або другий варіант адреса

  • вводимо дані

  • розпочинаємо пошук

  • також можливо зареєструватися в електронній реєстратурі або авторизуватися

Сервіс “Електронної реєстратури” ви можете знайти на сайті “Електронна охорона здоровя Рівне.” Завдяки такому сервісу ми заощаджуємо не тільки наш час, а ще маємо змогу взяти електронний талон. Тобто записатися на прийом за допомогою інтернету. Час на який ви взяли талон автоматично стає недоступним в “Електронній реєстратурі” для інших рівненчан, а також для медичних реєстраторів в реєстратурах закладів. Записатися онлайн ми можемо до: сімейного лікаря, дільничного лікаря-терапевта, дільничного лікаря-педіатра.

На даний час запис пацієнтів до лікарів за допомогою сервісу “Електронної реєстратури” відбувається за місцем проживання пацієнта. Але такий варіант обіцяють змінити та покращити. Запис до лікарів первинного рівня надання медичної допомоги в центрах ПМСД м. Рівне буде проводитись за номером декларації. Електронна реєстратура вже діє КНП “ЦПМСД “Центральному” РМР для дорослих та дітей; в КНП “Північному” РМР для дорослих. Доречі незабаром реєстрація діятиме в КНП “Північному” РМР і для дітей; в КНП ЦПМСД “Ювілейному” РМР також для дорослих та дітей.

Отже все, що вам потрібно підписати декларацію із сімейним лікарем, дільничим лікарем – педіатром чи терапевтом та скористатися новою послугою онлайн.

переглядів: 431

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *