Парні вишиванки

14.04.2019

Парні вишиванки

Українські вишиті сорочки не втрачають своєї актуальності, а навпаки день за днем стають популярніші. І старше покоління, і молодь одягають яскраві сорочки на свята і в будні дні, щоб проявити незламність українського духу, самобутність та автентичність.

Парні вишиванки

Інтернет-магазин «Biser-Art – усе для вишивки бісером» пропонує величезний вибір заготовок для вишиванок бісером з натуральних тканин. Парні вишиванки дуже приємні і комфортні в носінні.

Сорочки зроблені з тканини габардин білого кольору. Спеціально для чоловіків  підібрано заготовки, виконані лаконічно, в стриманих тонах. Висока якість продукції за доступною ціною для кожної господині та рукодільниці представлена на сайті, дивіться більше

Красиві парні вишиванки стануть приємним подарунком для ваших рідних, а вишивання бісером – чудово проведеним часом довгими вечорами.

Шукайте ТУТ продукцію для вишивання та замовляйте з доставкою будь-яким зручним для вас способом.

Рукодільниці знаються, що працювати легко, адже всі узори вишивок чіткі з виразними кольорами. Яскрава, барвиста вишиванка від ТМ Бісер-Арт зроблена на сучасному обладнанні, завдяки якому ви без проблем зможете розрізнити кожен відтінок малюнку.


Інформацію взято з сайта виробника Бісер-Арт

переглядів: 148

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *