Підліток в домі: що робити батькам?

26.06.2018

Підліток в домі: що робити батькам?

Останнім часом мені все важче стає спілкуватися зі свою 10-річною донькою. Причиною того є досягнення віку, який називають підлітковим. Коли він починається та як бути потрібним своїй дитині?

Термін Підліток -хлопчик або дівчинка 12-16 років перехідного віку від дитинства до юнацтва. На мою думку, вік підлітка вже починається з 10 років. Зазвичай це є важкий період як для самого підлітка так і його батьків. Ще його називають — перехідним. Виникають часті суперечки з батьками, хтось із підлітків починає шукати свій шлях, ставити певні цілі. Тінейджер вчиться сам долати перешкоди, боротися з негативними думками.У цьому віці підліток стає більш агресивним та вразливим. Єдине середовище, де йому комфортно – це середовище таких самих однодумців. Таких самих тінейджерів. У своїх баченнях є егоїстичною персоною. Також властиві сильні емоційні коливання емоційного стану. То, що робити нам батькам, як знайти шлях до своєї дитини?

Треба зрозуміти на скільки цей період є складний. Потрібно розмовляти та чути.Приділяти увагу та час, бо повірте у них не має завдання зашкодити нам. Отже,активний відпочинок,легкий спорт, хобі – це є вашим шляхом на зустріч вашій дитині. Запам’ятайте підліток потребує вашої підтримки та турботи.І не забувайте казати прості й найдорожчі слова : “Я тебе люблю!”

                                                                                   (фото взято з інтернету)

переглядів: 282

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *