Простий спосіб ефективно контролювати власну вагу

30.06.2020

Простий спосіб ефективно контролювати власну вагу

Кожен мріє мати струнке і красиве тіло. Або утримати свою прекрасну форму.  Для цього потрібно докласти чимало зусиль. Приміром, контролювати кількість спожитих калорій, жирів та вуглеводів. Це легко зробити за допомогою спеціальної таблиці. Такий  додаток дасть змогу розрахувати будь-що. Навіть напої. Уся енергетична цінність, а також інші показники, зрозуміло представлені.

Аби зрозуміти принцип дії цієї фітнес-фішки, давайте розрахуємо калорійність кави без цукру – https://www.tablycjakalorijnosti.com.ua/stravy/kava-naturalna-bez-tsukru.

З чого складається кава без цукру?

Просто кава без цукру, згідно із згаданим додатком для аналізу, містить:

  • Енергетична цінність – 2 ккал.
  • Білки – 0,2 г.
  • Вуглеводи – 0,3 г.
  • Жири – 0 г.

Крім того, додаток містить усю необхідну інформацію про особливості того чи іншого продукту харчування. Приміром, щодо кави можна дізнатися, що вона викликає звикання, тож насолоджуватися цим духмяним напоєм слід обережно.

Чи варто це все знати?

Контроль свого харчування, вироблення позитивних харчових звичок – основа не тільки фітнесу, але й загалом здорового способу життя.  Принцип дії дуже простий: усі калорії повинні бути спалені: або під час повсякденної діяльності, або під час додаткових вправ. У часи, коли життя не було настільки зручним як зараз, то подібна пильність щодо харчування, була річчю зайвою: по-перше, їжа була максимально простою, смаколики – святом, а щоденна тяжка працю ставала справжнім потужним фітнесом, тож, полюючи на шаблезубого  тигра, обробляючи землю, нашим далеким предкам не доводилося рахувати калорії  чи жири – усе утилізовувалося в природній спосіб. Сьогодні ж, у часи максимальної технократії, коли навіть немає потреби підійматися до свого житла по сходам, потрібно постаратися, аби спалити зайву енергію, аби вона потім не трансформувалася на проблеми з талією та здоров’ям.

Найголовніше – виважене ставлення до свого раціону

Іноді бажання пострункішати може призвести до негативних наслідків. Приміром, до зацикленого настороженого ставлення до їжі загалом. Приміром, коли людина загалом боїться з’їсти зайвого, тим самим наражаючи себе на небезпеку, адже енергія, яка вимірюється калоріями, потрібна для нормальної життєдіяльності організму.  Фахівці переконують, що для нормального, здорового життя потрібно 1200-1600 ккал, аби усі процеси відбувалися належним чином. При чому, абсолютно зрозуміло, що уже згаданою кавою без цукру особливо не наїсишся.

І саме для нормального розуміння якості продуктів, їх енергетичної цінності, необхідна таблиця калорійності.

Що дасть контроль спожитих продуктів?

Грамотний контроль вашого щоденного харчування допоможе вам:

* Не їсти зайвого, тим паче – не переїдати;

* Не спокушатися фаст-фудом;

* Сформувати виважене меню;

* Регулювати власну фізичну активність;

* Підвищити власну обізнаність.

Треба зрозуміти, що здоровий спосіб життя – це не тільки старання, але й знання та дисциплінованість. І цьому допомагають спеціалізовані додатки. Наприклад, таблиця калорійності.

переглядів: 104

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *