“Пухнасте селфі” з Люсею та Сонею (+ФОТО)

10.02.2018

“Пухнасте селфі” з Люсею та Сонею (+ФОТО)

РІВНЯНИ запустили  фотоконкурс “Пухнасте селфі“ і потерпають, у хорошому сенсі,  від нашестя неймовірних фото з котиками. Рябенькі, смугасті, чорні і руді коти дарують наймовірний заряд хорошого настрою. Надсилайте нам ваші фото з котиками, кішечками, кошенятами та доведіть, що коти не менш фотогенічні ніж собаки.

Наступна учасниця Оксана Гавриш надіслала кадри з улюбленицями  старшою кішечкою Люсею(темношерста) та молодшою Сонею(плямиста):

Це – Люся, їй 2,5 роки. Забрали з вулиці у віці 1 місяця, вилікували, винянчили і маємо тепер домашнього психотерапевта: завжди спить із тим членом сім’ї, у кого поганий настрій.

 

Це – Соня, їй трохи більше півроку, кішка “волонтерська” – я забрала її з вулиці на прохання зооволонтера. Спочатку думала, що на перетримку, аби не загинула. Потім побачила, що кішки потоваришували, і так Соня в нас і лишилася. Люся її більше терпить, ніж любить…) Вона розумна, і можливо, “зрозуміла” моє пояснення, що Соня – така ж бідося з вулиці, як і вона, і треба її врятувати, – розповідає пані Оксана.

Якщо вас зацікавив фотоконкурс “Пухнасте селфі” беріть участь і отримуйте квитки у кіно:

Умови:

  • Бути підписаним на сторінку РІВНЯНИ у Фейсбук.
  • Надіслати  фото  зі своїм улюбленим котиком(кішечкою, кошеням) у приватні повідомлення сторінки РІВНЯНИ.
  • Серед учасників, що надішлють фото до  16 лютого випадковим чином оберемо переможця.
переглядів: 99

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *