Реклама наркотиків у Рівному: з нею борються, а вона знову з’являється

07.11.2018

Реклама наркотиків у Рівному: з нею борються, а вона знову з’являється

Виходиш в рідне місто йдеш його вулицями. А на стінах будинків реклама! І реклама не будь – чого, а адреси де можна придбати гидоту тобто наркотики. Місцеві рівняни почали обурюватися адже надписи з’являються все більше, біля шкіл, технікумів, та інститутів міста. А саме де навчаються наші діти.
По всьому місту як, дорогий ярлик є реклама наркотиків! Цю гидоту так просто пропонують типу звернися за емейладресою і все.
Доречі днями з дилерами поспілкувалася пані Галина Кульчинська і дізналася, що і за скільки вони пропонують. Заступник мера міста заходила за однією з адрес, що була вказана на стіні однієї з будівель міста Рівного. На запитання : “- Чи є у вас зіллячко?”. Пані Галині доступно написали ціни на асортимент товару та його перелік. З надписами бореться, як поліція міста так і громадські активісти. Але вони щоразу з’являються знову і з іншими адресами. Заступник міського голови закликає батьків звернути увагу на те, чим займаються їхні діти в  інтернеті та бути обережними.

Друзі, шановні рівненчани  та гості нашого міста будьте обережні, спілкуйтеся з дітьми, говоріть та пояснюйте. Не будьте байдужими. Адже ця гидота стає більш доступною. Гидота, яка отруює життя! Бережеть себе!

переглядів: 386

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *