Рівненські школярі отримали визнання за театральну постановку. ВІДЕО

02.05.2017

Рівненські школярі отримали визнання за театральну постановку. ВІДЕО

Ми вже не вперше публікуємо інформацію про юні обдарування ЗОШ №20, на цей раз учні Рівненської ЗОШ 20-переможці Міського фестивалю-конкурсу шкільних театральних колективів! У номінації — пєса іноземного автора.

Фестиваль проходив в ПДМ, свої театральні постановки представляли 7 шкільних команд.

ЗОШ №20 презентувала пєсу під назвою – “10 методів вижити в zombie апокаліпсисі”

шкільна театральна постановка

Про виникнення ідеї та моменти підготовки нам розповів — Педагог організатор та Керівник гуртка — літературна студія ЗОШ №20 Захар Сидорук. Який виступив режисером.та автором адаптації.

шкільна театральна постановка

Захар розповів що ідея постановки виникла під час проходження служби в зоні АТО.

Я думав про повернення додому, та роботу. А також про шкільний гурток, адже займаюся ним вже три роки. Я по освіті філолог, тому коли мені запропонували очолити літературну студію я сприйняв це як новий та цікавий досвід.

Сценарій для вистави знайшов на одному з англомовних ресурсів, він зацікавив мене, до того ж в Америці поставлена не одна постановка по цьому сценарію, і там вони користується неабиякою популярністю. Проте, я мав побоювання як місцева публіка та школярі сприймуть її.

Але очі бояться, а руки роблять. Тому взявся за її переклад та адаптацію на місцевий, рівненський лад.

Після редагування дав прочитати колегам в школі, які її оцінили, проте сказали що навіть не знають хто її зможе зіграти, адже ролі досить важкі та глибокі. І дійсно парадокс, основна більшість акторів які задіяні у виставі, це учні які до того часу не грали у літературній студії, та й взагалі трималися осторонь від активного шкільного життя. А ця постановка змінила їх та зацікавила, зараз лише і питають коли буде наступна вистава.”

Глядачі вже мали змогу побачити виставу в ПДМ, в ЗОШ №20, а найближчим часом юних акторів запросили виступити в МЕГУ для студентів.

шкільна театральна постановка

Вітаємо юних акторів, режисера та усіх причетних до створення пєси! Вдалих постановок та творчого натхнення.

переглядів: 1 132

Загрузка...

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *