Рівнян запрошують насолодитися Різдвяними піснями

17.01.2019

Рівнян запрошують насолодитися Різдвяними піснями

У нашому місті повсюди лунають колядки та щедрівки. Саме так люди прославляють народження нашого Спасителя – Ісуса Христа.
Молодіжний ансамбль “Віват, музико!” та зразковий дитячий хор “Віват, музико!” м.Рівне на чолі з художнім керівником та диригентом Наталією Павлючук запрошують рівнян насолодитися різдвяними колядками та щедрівками.
Ансамбль “Віват, музико!” та зразковий дитячий хор “Віват, музико!” були засновані при Палаці дітей та молоді м.Рівного. В колективі займається понад 100 діток. Ансамблі об’єднують у собі талановитих дітей, студентську молодь, молодь, яка прагне розвиватися та своїм співом змінювати світ. За час свого існування колективи приймали участь у багатьох регіональних, всеукраїнських та міжнародних хорових фестивалях (Польща, Болгарія, Німеччина).
Репертуар ансамблів вражає своїм різноманіттям: музика Ренесансу, бароко, класика, обробки українських пісень та музика народів світу, фрагменти мюзиклів, твори сучасних вітчизняних і зарубіжних композиторів.
Отже, у суботу 26 січня 2019 року о 15:00 у римо – католицькій парафії св. Апостолів  Петра і Павла відбудеться сольний концерт дитячого хору та випускників ” Віват Музико!”. У програмі концерту ви почуєте: українські колядки та щедрівки в сучасних аранжуваннях, традиційні різдвяні піснеспіви, а також європейська різдвяна музика. Доречі вхід вільний.
“Щиро запрошуємо насолодитися останніми новорічними святами цього року разом із нами!”
дитячий хор  “Віват Музико!”

 

переглядів: 460

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *