Рівняни пильнуйте дітей: атакує гра “Момо”

12.09.2018

Рівняни пильнуйте дітей: атакує гра “Момо”


В інтернет-просторі все частіше з’являється страшна гра для підлітків “Момо”. Це нова суїцидальна гра, після “Синього Кита” та ” Червоної сови”. Принцип якої довести гравця до суїциду. Батьки будьте пильними, слідкуйте за дитиною, цікавитеся її життям!

“Момо” – гра, яка давить на психіку підлітка жорстокими фразами. Дитині чи підлітку буває важко справитися самому з цим, також діти бояться про це розповідати адже їх залякують саме в цій грі. Головним зображенням цієї гри є скульптура японського художника Мідорі Хаясі “Птах-мати”, яку він представив на виставці “Галерея привидів 3. Підземний світ” у 2016 році. Гра походить з Японії. Гру поширюють за допомогою таких програм як WhatsApp та Messenger. А останнім часом і через YouTube. Будьте пильними “Момо” з’являється у списку ваших контактів, в контактах дитини. Її дуже важко видалити, вона швиденько розповсюджується по  телефону вашої дитини. Ця програма навіть може налаштуватися на вашу мову і розмовляти з вами. Зловмисники можуть отримати всю інформацію з вашого телефону. А найгірше, що ця програма настільки проникає у ваш телефон, що видалити її майже нереально. Ця програма має функцію відновлення. Від гри “Момо” надходять страшні картинки різного характеру, або відео та аудіозаписи. Іноді вона телефонує або пропонує зателефонувати до неї. Якщо дитина зателефонує, то у відповідь почує шипіння, страшне шарудіння, дихання або страшний, жахливий крик! Якщо дитина не виконує настанови, завдання, дитина отримує повідомлення з залякуванням та погрозами щодо її смерті. Також погрози можуть стосуватися і родини чи близьких підлітка. Доречі ця гра знає навіть вік, дату та рік народження. В Інтернеті поширюють, що ця гра включає бота, який усім керує, який і проникає у телефон. “Момо” – це гра, яка може підштовхнути до суїциду, насильства. Провокувати до фізичної розправи, може викликати психологічні розлади у людини. Діти можуть також відчувати депресію, тривогу та безсоння.
За даними соціальних мереж “Момо” поширювалось з мобільних номерів з кодами: +5266817*, +5731352*, +9945539*,+1580313*, та інші.


Про цю гру говорять в Україні, Росії, Білорусі, Казахстані, Киргизстані, Естонії, Латвії, Молдові, Польщі, Грузії, Китаї, в країнах західної Європи та Південної Америки.  Гра, яка затягує дітей віком від 12 до 16 років.
Ходять чутки, що цю шкідливу гру під назвою “Момо” на території України не виявлено, та й взагалі її нейтрелізували.

Ще раз хочеться звернутися до вас батьки та й усіх, хто бачитиме ситуації в яких страждають наші діти – Не Будьте Байдужими!!! Приділяйте їм час, тоді вони не відчуватимуть потреби проводити час в пошуках нових відчуттів у мережі Інтернет. Бережіть діток та себе!

переглядів: 215

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *