Рівняни просять відновити дитячий садочок на “Північному”

13.02.2017

Рівняни просять відновити дитячий садочок на “Північному”

Петицію про те, щоб провести реконструкцію та відновити дитсадок по вулиці Євгена Коновальця зареєстрували на сайті Рівненської міської ради. Її ініціатор – Анатолій Бобровський.

 

 У петиції вказано наступні аргументи щодо важливості цього питання:

У зв’язку з великою народжуваністю дітей в Рівному та катастрофічною недостатністю місць у дитячих садках, ми, батьки, потребуємо нових дошкільних навчальних закладів.

Одним із таких закладів може стати недобудований садочок на 14 груп по вул. Є. Коновальця ,16. Наразі будівля знаходиться в комунальній власності міста.

За деякою інформацією міська влада збирається продати приміщення з аукціону, нехтуючи думкою мешканців мікрорайону “Північний”. Враховуючи це, а також велику чисельність населення даного мікрорайону, вимагаємо у влади наступне:

1. Терміново зробити реконструкцію та відновлення даної будівлі за кошти міста та Державного фонду регіонального розвитку (при потребі залучення додаткових коштів).

2. Залишити відновлене приміщення дитячого садочку в комунальній власності міста, що стане гарантією доступної дошкільної освіти для наших дітей.

 

Якщо і ви хочете підтримати цю ініціативу, підписати петицію можна за посиланням – http://www.city-adm.rv.ua/Petitions/view-petition/146

переглядів: 1 202

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *