Рівняни, якими ми пишаємося

28.12.2018

Почесне звання “Заслужений донор України” присвоєно рівнянам – Віктору Дмитровичу Омельчуку та Олегу Ігоровичу Равлушку. Відповідний Указ підписав Президент України. Віктор Омельчук вперше поділився своєю кров’ю у 1981 році. За цей час чоловік приходив до Станції переливання крові аж 101 раз. Його досягнення – 45,450 літрів зданої крові. Олег Равлушко вперше здав кров у 1973 році. За цей час чоловік здав 39, 780 літрів крові аж 128 разів. На Рівненщині проживає одинадцять заслужених донорів України.

Вдало показала себе рівненська легкоатлетка на півмарафоні “Bang Saen 21” Ольга Котовська в Таїланді. Пробігла вона дистанцію за 1 год 18 хв 45сек. Ольга фінішувала на дистанції 21,1 км на п’ятому призовому місці.

Рівненський плавець Михайло Романчук став чемпіоном світу з плавання на дистанції 1500 метрів. Це перша золота медаль за останні шість років для України.
Отже, нам є ким пишатися та на кого рівнятися. Досягнень нам та успіхів!