Рівнянин Юрій Островський: долаю труднощі із посмішкою

04.02.2019

Рівнянин Юрій Островський: долаю труднощі із посмішкою

Юрій Островський, багатьом відомий у Рівному своєю незламною волею. Прекрасна людина та вірний друг. Всі труднощі свого життя він долає з посмішкою та впевністю. Народився Юрій у березні 1978 року на Хмельниччині. Так сталося, що у мами Юрія почалися передчасні пологи. В результаті неправильних дій медиків, в наслідок важкої травми при пологах у Юрія стався крововилив в голову і як результат діагноз ДЦП, ( дитячий церебральний параліч).
” – Це стало помітним, коли мені було 7-8 місяців, і мама одразу забила тривогу…. І почались важкі поїздки по лікарях та лікарнях, по всіляких клініках та навіть знахарях, на моє лікування були кинуті всі сили нашої родини, я неймовірно вдячний мамі, татові, та бабусям!!!” – розповідає Юрій.

Все підліткове життя хлопчини проходило в різних лікувальних закладах колишнього СРСР. Вчився Юрій у простій школі за індивідуальною програмою у дома.

“- Навчання приносило мені неабияке задоволення, мені було нереально цікаво вчитись та пізнавати світ. 11 класів я закінчив лише з двома четвірками в атестаті.”- пригадує Юрій.
Але нажаль з такими фізичними проблемами на той час, було важко навчатись у ВУЗі, та все ж таки юнак не здавався. І у 2004 році вступив навчатись до міжнародного університету розвитку людини. На спеціальність правознавство, отримавши диплом бакалавра. Далі продовжив навчання в Острозькій Академії, де і отримав вже повну вищу освіту за спеціальністю правознавство.
“- Наразі я у пошуках роботи. Робота мені потрібна для реалізації себе як людини і щоб мати змогу себе забезпечити матеріально та бути незалежним. Дуже хочу працювати по спеціальності. Я людина з інвалідністю 1 групи. Маю потребу в спеціальному робочому місці або працювати вдома. Мрію бути корисним суспільству та людям.”

Юрій дуже чекає, що на нього звернуть увагу наші місцеві адвокати. Так як має ціль у майбутньому бути відомим адвокатом. Юрій Островський незважаючи на свою інвалідність веде дуже активний спосіб життя, любить футбол. Працював у прес службі футбольного клубу ВЕРЕС.
“- Я хочу побажати усім рівнянам та особливо тим, які мають такі проблеми як я – ніколи не здаватися, вірити у себе, йти до своїх цілей та радіти життю.” – Юрій Островський.

“…Oсобисто з ним не знайома. Але знаю Юрія, як сильну особистість, людину, яка бореться за своє місце в суспільстві.Такі люди надихають.” Наталія Павлючук.
“…Юра – людина, яка потребує допомоги щодня. Йому особливо не має на кого розраховувати, окрім не байдужих до чужих проблем, милосердних та добрих людей. Одне про що я попросила вас написати, так це про запуск таго челенджу як “Плата наперед”, метою якого буде зібрання коштів йому на житло. Бо зараз найголовніша проблема – це житло. Він знімає житло….а тепер до травня місяця йому знову потрібно звільнити квартиру, власники мають продавати. Ціна питання 10000.” Людмила Якимчук
Доречі ми залишаємо контакти Юрія, і можливо саме ви допоможете знайти Юрію бажану роботу та змогу зробити ще один крок до цілі. Контакти:
Телефон: +380992672806, +380673159857
e-mail: yuriy.ostrovskiy@ukr.net
SKYPE: yuriy.ostrovskiy78

переглядів: 355

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *