Рівнянка розповіла про відзначення дня музики

01.10.2018

Рівнянка розповіла про відзначення дня музики

1 жовтня святкуємо Міжнародний день музики. Цей день був заснований за ініціативою Міжнародної музичної ради. Серед ініціаторів Міжнародного дня музики були присутні багато музикантів і композиторів, наприклад, Дмитро Дмитрович Шостакович, діячі міжнародних музичних організацій і товариств.
Метою Міжнародного дня музики було поширення музичного мистецтва у всіх його шарах суспільства.
Музика – виражає кожного з нас, як особистість. Дарує нам радість, багато позитивних емоцій та моментів. Я думаю у кожного з нас є мелодія з якою ми пов’язуємо ті чи інші моменти. Доречі провели перший Міжнародний день музики 1 жовтня 1975 року. Мало хто з нас є на сьогодні абсолютно байдужим до музики. Адже для деяких рівненчан музика є життя.

“- Ми живемо у час перемін і дуже шкода, що професійна музика не має свого достойного місця в державі, немає ідеології у мистецтві. В такий час треба відкривати, а не закривати музичні школи, бо саме там є початок розуміння гармонії. В музичних школах навчалися відомі на весь світ музиканти, співаки і Рівненщина не виняток:Ольга Пасічник,Ольга Кульчинська, Анастасія Перетягіна –співачки,які відомі у світі. Я щиро ціную музикантів камерної та симфонічної музики, їх диригентів, та з особливим пієтом та шаною відношуся до виконавців вокальної музики,тому що тільки через вібрації голосу можна передати всю палітру почуттів – розповідає рівненчанка Наталія – Марія Фарина (народна артистка України).

Також сьогодні святкують усі рівненчанки на ім’я Ірина – День Ангела. Власниця імені Ірина – це жінка, яка несе спокій та мир. Ірина або Ярина походить від імені богині мирного життя у давньогрецькій міфології Ейгени. В цей день у православних церквах моляться до святої мучениці на ім’я Ірина.
“- Мене назвали в честь моєї бабусі. Я не можу сказати, що я є мирною та спокійною людиною. Адже моє життя насичене різними подіями. Я пишаюся своїм ім’ям та дуже його люблю.” – розповідає Ірина Голомбаш ( директор Освітнього центру Євро- Курс).

переглядів: 260

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *