Щасливі та успішні жінки: Опра Вінфрі

06.07.2018

Щасливі та успішні жінки: Опра Вінфрі

 

Нелегке дитинство Опри, змусило цю дівчинку стати загартованою та витривалою. А ще чітко йди до успіху. Жінка ,яка пройшла крізь біль та навчилася радіти життю.

Опра Гейл Вінфрі народилася в містечку Костюшко американського штату Міссісіпі.

Батьки Опри офіційно в шлюбі не перебували. А з часом і взагалі розійшлися. Дівчинку ростила бабуся. Бабуся Хетті дала їй гарне виховання. Найбільшим дарунком від бабусі Хетті як згадує Опра -це було навчання. Взагалом вона росла гарною та успішною дівчинкою допоки її не забрала мама.З того часу Опра відчула себе гадким каченям”. Постійні образи зі сторони братів та сестер. Дорікання на маленьку Опру.В дев’ять років її зґвалтував дев’ятнадцятирічний двоюрідний брат, а щоб вона мовчала відкупився морозивом. Незважаючи на складне життя, злидні і приниження вона намагалася бути сильною. У 13 років її маленьке серце не витримало знущань сімї. Опра втекла до свого батька.Такий вчинок дуже розізлив її матір і вона відмовилася від доньки. Опра Вінфрі опинилася в притулку для важких підлітків. У 14 років вона завагітніла та її дитина померла одразу ж після народження. Батько забрав її з притулку, і вона переїхала до нього в Нешвілл. Опра продовжила навчання. Та отримала вищу освіту.

Сьогодні в цій успішній жінці ви вже ніколи не побачите ту маленьку знедолену дівчинку. Це успішна телеведуча. Крім шоу бізнесу Опра Вінфрі займається підприємницькою діяльністю, вона заснувала медіа-компанію Harpo Entertainment Group, що займається виробництвом телевізійних програм і документальних фільмів.

Вінфрі створила журнал The Oprah Magazine, який став одним з найпопулярніших. Також є власницею кабельного телеканалу та ресторану у Чікаго. Займається благодійністю. Опра живе разом з цивільним чоловіком Стэдманом Грэхэмом. Вона більше не може мати дітей. І не зважаючи на всі проблеми її життя Опра прокидається щасливою.

Перетвори свої рани на мудрість. Кожного разу, як ти зізнаєшся собі в своїх бажаннях та мріях, ти і є тією найпершою людиною, котра чує це зізнання. Це своєрідне послання до себе та до інших з приводу того, наскільки ти вважаєш щось реальним. Не встановлюй сам собі жодних обмежень.

Опра Вінфрі

переглядів: 195

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *