Ситуація з електронними чергами в дитячі садочки Рівного

13.01.2017

Ситуація з електронними чергами в дитячі садочки Рівного

 

У місті 36 дитсадків, з яких один – відомчий, решта – комунальні. Їх відвідує майже 12 тисяч дітей. Тож на кожні 100 місць у дитсадках Рівного припадає в середньому 169 дітей. Два роки тому міськрада Рівного задля прозорості і запобігання корупції запровадила електронну реєстрацію до дитсадків міста. Втім, кажуть, що, щоб змогти потрапити у дитсадок, реєструвати дитину у ній потрібно відразу після народження.

Підтверджує це і начальник міського управління освіти Рівного Василь Харковець. І додає:

Досить багато батьків, коли отримують свідоцтво про народження дитини, вони зразу реєструються в черзі. Але ми беремо в садочки після двох років. В електронній черзі зареєстровано всіх дітей 7834. Від 3 до 7 років – 2814. От рахуйте: до 3 тисяч маємо різницю, які б хотіли піти в садочки, але ми не маємо можливості забезпечити.

Дитячий садочок Рівне

За словами Василя Харковця, дитсадки міста більш-менш рівномірно наповнені дітьми. Інформацію про вільні місця у кожному з дитсадків можна знайти на сайтіhttp://rosvita.rv.ua/ у рубриці «Дошкільна освіта». На цьому ж сайті можна зареєструвати дитину в електронну чергу у дитсадок. Обмежень для реєстрації, запевнив Василь Харковець, немає.

електронна реєстрація

Поєтапність електронної реєстрації в дитячий садочок

Якщо виникають додаткові запитання щодо цього питання, їх можна задати відповідальному за реєстрацію в електронній черзі працівнику інформаційно-інноваційного центру, який діє у школі №1 Рівного на вулиці Литовській, 11. Це можна зробити особисто або за телефоном 62-33-07.

Джерело:  спільнота “Рівне Чарівне”

переглядів: 1 007