Сьогодні католики Рівного та усього світу відзначають Святого Миколая

06.12.2018

Сьогодні католики Рівного та усього світу відзначають Святого Миколая

6 грудня католики Рівного та усього світу відзначають День Святого Миколая, який нагадує людям про цінність безкорисного дару любові напередодні Різдва Христового.

Святий Миколай з Мири (місто в стародавній Лікії, нині місто Демре в Туреччині), відомий як Миколай Чудотворець, народився 15 березня 270 року. За переказами, він був сином заможних батьків з Патари в Лікії, провінції Малої Азії. За богоугодне життя святий був обраний єпископом Мири, де й помер 6 грудня 346 року. Вперше згадують про Святого Миколая IV-V століть. Є історія, яка розповідає нам про те, як Святий Микола виступив у ролі захисника трьох несправедливо засуджених до смерті візантійців. Також є легенди які розповідають про допомогу бідним і нещасним.
Його обирали своїм небесним заступником моряки, ув’язнені, пекарі та купці.
Приблизно в X столітті в Кельнському кафедральному соборі 6 грудня в день пам’яті святого Миколая почали роздавати учням церковно-парафіяльної школи фрукти й випічку, який став шануватися як покровитель дітей. Незабаром ця традиція поширилася по всій Європі.
У День Святого Миколая дарують та отримують подарунки, намагаються виконати чиєсь заповітне бажання. А особливо на нього чекають дітки. Зі святом Святого Миколая любі рівняни! І не забувайте, що поруч з вами є ті, хто чекає чуда!

переглядів: 146

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *