Сьогодні рівняни відзначають Успіння Пресвятої Діви

15.08.2018

Сьогодні рівняни відзначають Успіння Пресвятої Діви

Сьогодні 15 серпня римо – католики Рівного та всього світу святкують урочистість Внебовзяття Пресвятої Діви Марії. Це  свято ще називають Успіння Пресвятої Діви Марії.
Свято є спогадом про завершення земної мандрівки Пресвятої Богородиці та її перехід на небо із тілом та душею.
Про те, що Марія була взята до раю з тілом та душею у свій час оголосив Папа Пій XII. Впевненість у тому, що Ісус не залишив тіла своєї Матері на землі, а прославив його, панувала у Католицькій Церкві від самого початку.
Також є свідчення, що останні дні свого життя Божа Мати провела у Єрусалимі неподалік Вечірника або в Ефесі. А за три дні Архангел Гавриїл сповістив Діву Марію про її перехід у вічність. У цей день в Єрусалимі зібралися всі апостоли, що проповідували в різних частинах світу. Не з’явився лише апостол Фома. Богородиця висловила бажання бути похованою в Гефсиманії, поблизу Своїх батьків і Обручника Йосифа. За душею Своєю Матері з’явився Ісус Христос у супроводі ангелів і святих, а апостоли під спів гімнів віднесли Її тіло до гробу і три дні не відходили від неї. На третій день з’явився апостол Фома і побажав попрощатися з Божою Матір’ю. Коли ж гробниця була розкрита, тіла там не було, залишилися тільки похоронні пелени.
“- Марія за життя носила в собі 9 місяців немовля, маленького Ісуса. Після народження опікувалася ним, доглядала, ростила Ісуса. Не залишила його, як інші апостоли під Хрестом. А зараз Ісус захотів опікуватися тілом та душею своєї матері.” – розповідають у костелі святих Апостолів Петра і Павла і Божого Милосердя нашого міста.
У цей день після Святої Меси освячують зілля, квіти та фрукти.

переглядів: 490

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *